2 листопада у Криворізькому коледжі економіки та управління для учнів була підготовлена лекція на тему «Цілі сталого розвитку: Україна. 17 цілей», яку прочитала професор кафедри фінансів, банківської справи і страхування Ірина Петрівна Васильчук

Учні, яких було близько 40, зацікавлено прослухали вузівського лектора. Питання, які розглядалися, були присвячені аспектам захисту навколишнього середовища, подолання наслідків гендерної нерівності, йшлося про зменшення рівня бідності в нашій країні, покращення здоров’я та освіти в країнах, що розвиваються.

Цілі сталого розвитку покликані подолати найбільш актуальні проблеми сьогодення і охоплюють широкий спектр взаємопов’язаних тем сталого розвитку в області економіки, соціального захисту та довкілля.

Студентам розповіли також про їх можливість зробити внесок у розв’язання проблем сталого розвитку та у який спосіб вони можуть крок за кроком досягнути поставлених завдань.

Отже, мета, яку перед собою і учнями поставила професор І.П. Васильчук, досягнута: молоді було забезпечено ширшу обізнаність щодо цілей сталого розвитку та розкрито можливості для волонтерства за їх участі у вирішенні проблем, що найбільше хвилюють.

 

Заступник декана ФОФІТ Наталя Володимирівна Волошанюк анонсувала студентам коледжу наступний цикл лекцій щодо відповідальності бізнесу в межах їх політики корпоративної соціальної відповідальності і відповідальності пересічних громадян через участь у проектах із соціального підприємництва.« Повернутися

Інформаційні партнери