На Дніпропетровщині обрали переможців конкурсу «Студент року». Кращих із кращих визначили у десяти номінаціях. Це волонтери, громадські діячі, спортсмени та розумники року 

«Сучасні студенти самостійні, прогресивні, мають власну думку. Це нова молодь, яка не боїться змін та впевнено будує майбутнє нашої країни, – зазначив заступник голови ДніпроОДА Каміль Примаков. – У конкурсі на кращого студента відзначаємо тих, хто має власні ініціативи та успіхи у різних галузях».

«Конкурс на кращого студента проходить на Дніпропетровщині з 2012-го. У ньому два етапи. Спочатку кращих визначають на місцях. Далі хлопці та дівчата змагаються вже на обласному рівні», — розповіла начальник управління департаменту освіти і науки ДніпроОДА Любов Кравченко.

Цьогоріч за першість боролися 107 студентів, з них обрали півсотні лауреатів, дипломатів і переможців у десяти номінаціях.

«Кращих визначила спецкомісія. Враховувались ініціативи студентів та реалізовані ними проекти», — розповіла член комісії, координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

«Я як член конкурсної комісії обирала кращого студента-волонтера. Було понад 10 заявок. Це донори, молодь, яка опікується дітками. Та переможцем став хлопець, який допомагає переселенцям та АТОвцям, проводить тренінги з долікарняної допомоги», – зазначила вона.

Лідер у номінації «Волонтер року» – студент Дніпропетровської медакадемії Іван Іванцов. «Громадський діяч року» – студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Ілля Жужман. Кращий у номінації «Інноваційний прорив року» – студент Криворізького державного педагогічного університету Руслан Шпонька. «Лідер студентського самоврядування року» – студентка Криворізького економічного інституту Аліна Кузьмич.

«Обговорення змін у законодавстві та наукові квести – з одного боку, та ігри у мафію і вечірки – з іншого. Студентське життя у нашому інституті кипить. Перемога у конкурсі – це не лише моя заслуга, це досягнення моєї команди, вишу та всього міста», – зазначила дівчина.

Перемогу в номінації «Митець року» отримав студент Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки Олександр Штирбу. «Розумник року» – студентка Придніпровської держакадемії будівництва та архітектури Лідія Тьошина. «Спортсмен року» – студент Університету митної справи та фінансів Давид Хорава. Лідери у номінації «Студентський засіб масової інформації року» – студентське телебачення «Customs TV» Університету митної справи та фінансів. «Унікальна номінація року» – у студента Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Дмитра Бурака. Кращою у «Художній самодіяльності року» визнали студентку Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Марію Жук.

Переможці отримали пам’ятні дипломи та подарунки.« Повернутися

Інформаційні партнери