18 січня відбувся тренінг «Лідери та лідерство», проведений на базі Інституту політичного менеджменту, на який було запрошено  журналістів, підприємців, студентську молодь Кривого Рогу і всіх бажаючих, хто прагне розвивати в собі лідерські якості

Провела заняття відомий український політик і підприємець, депутат Верховної Ради України Інна Богословська. Емоційно, з почуттям гумору відповіла вона на питання слухачів, подарувала всім бажаючим книгу про своє життя і шлях у політику, магнітики з новорічними привітаннями, побажала всім гарного настрою і досягнення успіхів у житті. У тренінгу взяли участь і студенти Криворізького економічного інституту. Вони поділилися своїми враженнями від зустрічі з політиком.

Стас Моргач, студент 5 курсу (ФЕУ):

— Я навчаюсь на спеціальності «Менеджмент», і ми вивчали такий предмет, як «Лідерство», тож мені було цікаво послухати про це ще раз. Мені цей курс дуже цікавий. Я себе в інституті теж бачу лідером, зокрема, з молодшими студентами. У мене є питання до пані Інни, я думаю, вона мені допоможе їх вирішити. Завдяки таким лекціям ми можемо зрозуміти себе, дізнатися, що нам потрібно, розраховувати свої життєві етапи і дізнатися, чого ми хочемо у житті. Дуже багато інформації ми отримуємо щоденно, тож треба навчитися, як говорила вона, відсікати все зайве, відкидати неважливе, а зосереджуватись на головному. Хочу себе розвивати і йти далі.


Вадим Новоселецький
, другокурсник («Право»):

— Сьогодні дуже цікавою була розмова. Мене вразили життєві історії, які розповіла про своє життя політик. Я думаю, вони насправді для нас є корисними і повчальними.

Андрій Гайдук, третьокурсник:

— Вразила мене відкритість цієї людини, вона поділилася із присутніми своїм життєвим досвідом. І, взагалі, відчуваються у неї лідерські якості. Вона не боїться показати себе, своє особисте винести на суд людей. Позитивна і відкрита… такими мають бути лідери.« Повернутися

Інформаційні партнери