Семінар-тренінг, який відбувся 28 грудня, зацікавив наших студентів і викладачів. Його провела декан ФОФІТ доцент І.І. Максимова

Ірина Іванівна досить дохідливо розповіла про найпотужніші науково-метричні бази Scopus та Web of Science, надала необхідну інформацію колегам і студентам. Криворізький економічний інститут – один із перших у нашому місті – отримав доступ відразу до двох цих баз. Тепер ми можемо вільно користуватися всім контентом, що є в цих базах, тобто ресурсами найбільш авторитетних видань з усього світу, а також знаходити партнерів для наукової співпраці. Крім того, багато корисної інформації  можна буде використовувати у своїх наукових дослідженнях. Це все значно підвищує рейтинг нашого вузу саме в науково-метричних мережах.

Актуально буде друкуватися в журналах, які входять до цих баз – це є одним із пунктів активності і при ліцензуванні, й акредитації, при присудженні вчених звань і наукових ступенів, а для студентів – ці дві бази стануть у нагоді як величезне сховище інформації, де всі статті, написані вченими, всі монографії разом об’єднані в єдиному джерелі.

Це величезний каталог, де можна знайти будь-яку інформацію, що цікавить, продивитися, опрацювати і для себе щось запозичити корисне. Це своєрідний науковий Інстаграм, де є профілі кожного науковця, кожного журналу чи закладу. Там зібрані наукові статті й монографії. Цікаво буде дізнатися, як інші науковці використовують ваші статті, коли і де їх цитують. Покриття цих баз величезне. Сто країн світу користуються ними.

— Ви зможете читати дослідження науковців, — акцентувала увагу присутніх І.І. Максимова, — а також Нобелівських лауреатів, знайти будь-яку сферу, що вас цікавить, при написанні дипломів, наукових статей, виконанні досліджень і т.ін. Тут завжди найсвіжіша інформація.

— Влітку Міністерство науки і освіти України оголосило конкурс для вузів з фінансування доступу до Scopus та Web of Science, — додала вона. – Ми усіма кафедрами швидко зібрали необхідну інформацію і за результатами відбору міністерство своїм наказом надало цей важливий доступ Криворізькому економічному інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Тепер працюймо!

Доступ діє на всій території КЕІ (вул. Медична, 16). Тож тепер усі працівники, студенти та гості можуть користуватись базами хоч з телефона, хоч з ноутбука, підключившись до Wi-Fi мережі FREE-KEI. Посилання для доступу:

https://www.scopus.com

http://webofknowledge.com

 

 

 « Повернутися

Інформаційні партнери