Закінчилися семінари «MeдіаEксперт», здійснені у рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, які проводилися для журналістів нашого міста. Це був курс занять, які розпочалися ще восени минулого року, і останнє заняття відбулося 22 лютого 2018-го. У ньому взяли участь і наші студенти.

Семінари були досить цікавими, проводили їх відомі не лише в Україні, а й за межами нашої держави журналісти, фотокори, одним словом, всі, хто причетний до ЗМІ.

Щоразу розглядалася нова тема, яка стосується журналістики, а саме: стандарти журналістської діяльності, висвітлення подій під час воєнних конфліктів, журналіст і суспільство, пошук та збір інформації та багато чого іншого.

Кожен із присутніх, незважаючи на власний, великий чи малий, досвід у журналістиці, отримав багато нових знань. Та й саме спілкування з маститими професіоналами у цій справі вартувало багато.

Семінар 22.02.2018 р. провели тренери та експерти (на знімках): президент Академії української преси, професор Валерій Іванов,  фундатор Комісії з журналістської етики, засновник газети «Дзеркало тижня» Володимир Мостовий і медіа-тренер, кандидат філологічних наук, асистент кафедри періодичної преси Київського національного університету імені Тараса Шевченка Андрій Юричко.

 « Повернутися

Інформаційні партнери