Ми живимо у дуже цікавий час, акценти змінюються, те, що було актуальним сьогодні – завтра вже історія. Для того щоб бути в тренді, слід задуматись про інвестиції у саморозвиток.

Така ж мінливість притаманна і сучасній економіці: глобалізація змушує складатися цей ребус у все дедалі цікавіші комбінації. І лише досвідчені фахівці зможуть розгадати схеми та закони, за якими діє механізм сталого зростання та розвитку. Навчання за напрямом «Міжнародні економічні відносини» дасть змогу неозброєним оком помічати причини і прогнозувати результати міжнародних економічних процесів, а це, у свою чергу, є запорукою обґрунтованого вибору сфери для подальшого кар’єрного зростання та ведення власного бізнесу.

Природа глобальних процесів запроваджує нові правила, але від того з’являються і нові можливості. Головною вимогою до фахівців, котрі прагнуть діяти у міжнародному середовищі, є лінгвістична обізнаність, уміння аналізувати фактори середовища як поодинці, так і в сукупності їх варіацій, а також розуміння культурних особливостей партнерів і конкурентів. Володіючи цими компетенціями, фахівець суттєво зміцнить свою конкурентоздатність на ринку праці, а також підвищить свою професійну привабливість для майбутнього роботодавця.

Під час навчання здобувач вищої освіти матиме змогу долучитись до співробітництва в одній із закордонних компаній, що передбачатиме потенційну можливість подальшого працевлаштування у випадку, якщо він заявить себе як висококваліфікований спеціаліст. До того ж здобувачам вищої освіти, які навчатимуться за напрямом «Міжнародні економічні відносини», буде порівняно легше користуватися освітніми продуктами, які пропонуються у нашому ЗВО, оскільки напрям підготовки з самого початку орієнтується на застосування знань і компетенцій майбутніх випускників у міжнародному середовищі.

                                                                  Відгуки наших студентів

Кірсич Дар’я, МА, cтудентка першого курсу ОС «Магістр», спеціальність «Право» (випускниця Криворізької ЗОШ № 42):

«Життя – це завжди рух і розвиток. Тому для мене важливо розширювати свої горизонти та пізнавати нове. Навчаючись на магістратурі за спеціальністю «Міжнародна економіка», я вирішила взяти участь у програмі «Подвійний диплом» з Академією Полонійною у Польщі. Цікавим досвідом для мене стало стажування у Раді Європи у Страсбурзі, де мала змогу більш досконало вивчити діяльність цієї європейської структури. Також я цікавлюсь неформальною освітою. Була учасницею проекту «Наука для демократії», організованого Європейським університетом Віадрина у Берліні та Франкфурті-на-Одері. Також брала участь у навчальній поїздці до Брюсселя “ЄС, Німеччина і, так звана, Українська Криза”. Минулого літа пройшла конкурс для поїздки до Лондона, відвідала BlackRock, GreenwichUniversity, Chatham House, British Standard Institute, Christie’s, CitiBank, European Bank for Reconstruction and Development, FinancialTimes та інші організації. Я вважаю, що зараз у молоді є безліч можливостей поповнювати свою скарбничку знань, треба мати бажання і наснагу, а саморозвиток є важливою частиною нашого життя!»

Старова Марина, студентка другого курсу ОС «Бакалавр», спеціальність «Міжнародні економічні відносини», першого курсу Академії Полонійної в Ченстохові (Польща) (випускниця Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129):

«До вступу в КЕІ я навчалася у Криворізькому гуманітарно-технічному ліцеї № 129, де поглиблено вивчала англійську мову. Цей навчальний заклад допоміг мені всебічно розвинутись і навчив ставити перед собою цілі й досягати їх.
КЕІ дав мені шанс навчатися за кордоном і одночасно отримувати освіту в Україні за тією спеціальністю, що мене цікавить, і у майбутньому дасть мені гарну роботу.
Академія Полонійна в Ченстохові в той же час допомагає мені отримувати освіту англійською мовою і здобути диплом європейського зразка, тим самим відкриваючи двері до найпрестижніших робочих місць Європи економічного спрямування.
Я маю чудову можливість подорожувати до різних країн світу за допомогою програми Еразмус+. Наразі я знаходжуся у Фоджі, що на півдні Італії, де вперше використовую програму Еразмус+ Мобіліті, навчаючись у державному університеті Фоджі на період другого семестру.
Я дуже вдячна КЕІ за шанс навчатися у найпрестижніших вищих навчальних закладах Європи».

Войтович Кристина, студентка першого курсу ОС «Магістр», спеціальність «Міжнародні економічні відносини», першого курсу програми МВА в Академії Полонійній у Ченстохові (Польща) (випускниця Криворізької ЗОШ № 103):

«Навчання за програмою МВА надало мені можливість взяти участь у другому семестрі у програмі Еразмус+ в Марокко. Міжнародний університет Рабату вважається кращим у Марокко, і це легко підтверджується. Я обрала можливість залишитися в гуртожитку, і не пошкодувала. Кампус – це не тільки будівлі університету, гуртожитків і ресторан, тут є все, що, в принципі, потрібно студенту, починаючи від спортивних майданчиків і закінчуючи басейном і бібліотекою. Щотижня відбувається щось цікаве: вечірки, воркшопи, лекції та екскурсії, нові знайомства і, звичайно ж, пари, на які треба ходити. Але й це ще не все – можна вибрати предмет, змінити його, якщо не подобається, і насолоджуватися тим, що знаєш. Що я й роблю, тому що, дійсно, це дуже цікаво».

Шаталов Євгеній, асистент кафедри міжнародної економіки (випускник Криворізької ЗОШ № 35):

«Ми живимо у дуже цікавий час, акценти змінюються: те, що було актуальним сьогодні – завтра вже історія, для того, щоб бути у тренді, слід задуматися про інвестиції у саморозвиток. Існує безліч програм, покликаних забезпечити їх учасникам ґрунтовний фундамент для подальшого інтелектуального й особистісного зростання. Скориставшись однією з таких можливостей, а саме: програмою «Подвійний диплом», я суттєво розширив кордони свого світогляду, отримав безцінний життєвий досвід і відчув на собі, як то жити і навчатися за межами України. Корисним бонусом для мене стала практика розмовної англійської, а також роботи в команді. Так чи інакше, для мене це було своєрідним випробуванням, але, на мою думку, ця пригода загартувала мене і зробила кращим».

Хан Андрій, студент першого курсу ОС «Магістр», спеціальність «Менеджмент», першого курсу програми МВА в Академії Полонійній у Ченстохові (Польща):

«Меня зовут Андрей, я студент Криворожского экономического института и участник программы MBA (Master of Business Administration). Участники этой программы становятся полноправными студентами польского университета Akademia Polonijna. Это дает огромные преимущества. Во-первых, я учусь сразу в двух высших учебных заведениях, два диплома лучше, чем один. Во-вторых, студенты академии имеют возможность поехать учиться за границу. У Полонии много партнёров, и выбор достаточно обширный. Я, например, сейчас учусь во Франции. Следующее преимущество относится ко второму: во время учебы за границей по программе Erasmus+ будет начисляться стипендия. Размер стипендии зависит от выбранной страны и колеблется от 300 до 500 евро. Четвёртым плюсом является рабочая практика, которую я пройду на Мальте. Каждый может самостоятельно найти место проведения практики, или выбрать один из институтов-партнеров. Пятый плюс учебы за границей – это практика языка, ведь если ты находишься в среде носителей, изучение языка идет само собой. Помимо учебных аспектов к преимуществам учебы в Евросоюзе можно отнести «доступность» путешествий. Цены на транспорт приемлемые. Иногда даже самолёт может стоить 15 евро. Недавно я был в Бельгии и на проезд из Франции я потратил 10 евро, автобус до Амстердама и назад обошёлся в 30 евро».« Повернутися

Інформаційні партнери