Нещодавно у Кривому Розі відбулося зібрання журналістів, у якому взяли участь київські гості: Ліна Кущ – перший секретар Національної спілки журналістів України, та Валерій Макеєв – секретар НСЖУ, правозахисник, адвокат

Також активну участь у ньому взяли і криворізькі журналісти на чолі з головою КМО НСЖУ Людмилою Тіміргалєєвою, письменники, працівники ТБ «Рудана», кінооператори, а саме: Володимир Бухтіяров, Степан Калинюк, Станіслав Лебединський, Іван Найденко, Вікторія Сімкіна, Микола Крамаренко, Тетяна Меліхова та ін.

Учасники засідання переглянули фільм «Евакуація 200» (літопис, гуманітарна місія «Чорний тюльпан»), підготовлений «руданівцями».

Журналісти поділилися своїми думками про діяльність журналістської організації напередодні її ювілею – 60-річчя НСЖ України. Слушними були пропозиції стосовно проведення творчих вечорів, днів газет, конкурсу «Я журналіст», екскурсій (задля ознайомлення гостей нашого міста з Криворіжжям) та ін.

Взяв участь у цьому заході заступник директора Криворізького економічного інституту доцент Валентин Орлов. Він прокоментував цю подію:

— Зустріч, що відбулася наприкінці минулого тижня з представниками Національної спілки журналістів України за участю регіональної організації НСЖУ в Кривому Розі, була достатньо продуктивною. Головний провід НСЖУ розповів про актуальні питання своєї діяльності напередодні 60-річного ювілею. Ми теж поділилися своїми здобутками. У нас в інституті на фоні того, шо з’явилася в КЕІ нова спеціальність – освітня програма «Міжнародна інформація та журналістика», ми не можемо бути байдужими до процесів, що відбуваються в журналістському середовищі, тому намагаємося долучити до них наших студентів. Звичайно, моделі і форми співпраці з НСЖУ можуть бути різними, починаючи зі створення у нашому інституті базового осередку – готується прес-центр для журналістів міста, в якому будуть проводитись різнопланові заходи. Отже, ми завжди готові до співпраці з громадськими об’єднаннями, в тому числі з громадськими об’єднаннями за професійною ознакою.« Повернутися

Інформаційні партнери