У Координаційному Центрі допомоги воїнам АТО та їхнім сімям, що знаходиться на площі Визволення, 2 у навчальному корпусі Криворізького економічного інституту, напередодні свята Покрова Божої Матері (для українців це ще й День українського козацтва і День захисника України) відбулося 11 жовтня велике зібрання

Тут зібралися воїни АТО, їхні дружини і діти, друзі наших захисників і багато-багато гостей. На зустріч приїхали воїни-«кіборги», як їх прозвали за їхню мужність і незламність при захисті Донецького аеропорту.

— Ось Женя «Абрикос», ось «Вчитель», — представляє бійців керівник центру Вікторія Самойленко.

Воїни не вміють красиво говорити, але вони показали себе в бою, і завдяки їм і таким самим українським воїнам, як вони, здобувається сьогодні мир у нашій країні.

У дружньому колі, як і завжди, зустрілися сьогодні побратими, щоб згадати своїх друзів, поспілкуватися, підтримати один одного. Після всіх урочистостей бійців і гостей було запрошено на концерт, який відбувся у приміщенні музичного коледжу. Багатьох із них тут було нагороджено  медалями за їхній подвиг і мужність.

— Ми вдячні вам за мужність, – звучали слова виступаючих. — Кожен із вас віддавав своє життя, не шкодуючи себе, ми гордимося вами. З перших днів війни і по сьогодні ви стоїте на захисті рідної країни.

Хвилиною мовчання всі присутні помянули полеглих бійців.

Серед кіборгів і криворіжець Олександр Маркович. Він говорить:

— Ця зустріч важлива для мене як спогад про минулі події. Біля мене поруч мої побратими, на яких завжди можна покластися – вони підтримають і допоможуть. Найважче було тоді – це дорога, як її тоді називали, через пекло, бо її постійно прострілювали. Україна зовсім була неготова до війни: застаріла зброя, непідготовлена армія – ті часи не дуже хочеться згадувати, але сьогодні ми вже навчені і готові захищати рідну країну.

— Мирні воїни Добра — наші захисники, — сказав, вітаючи з нагородами бійців, отець Юрій. — Адже збулися слова українця Степана Бандери, який говорив, що прийде час, коли на вітання «Слава Україні!» мільйони скажуть у відповідь: «Героям слава!»
Головне не змиритися,
а боротися.

Державу сьогодні будує кожен із нас.

 « Повернутися

Інформаційні партнери