Незабутні три дні (по три новорічних заходи на день) провели в Координаційному Центрі допомоги воїнам АТО та їхнім сім’м для дітей та родин Криворіжжя!

І казкові герої, і танці з Бабою Ягою та добрими феями, і співи, і читання віршів Святому Миколаю, і суперсучасні спортивні танці, й українські народні – всього було вдосталь для нашої малечі. Найвибагливіший скептик залишився задоволеним цим передноворічним святом. Святкуючи, багато хто все ж не забував зайти до Музею героїв АТО, щоб вклонитися пам’яті полеглих і показати своїм дітям світлини своїх бойових побратимів.

Юрій Юрійович Власенко, учасник бойових дій:

— Ми з молодшим сином Максимом зайшли сюди після святкового ранку. Що можу сказати? Серце тьохкає, болить, коли бачиш на фото своїх друзів, які вже не прийдуть сюди ніколи. Ті, що були з нами, — їх уже немає. Я воював у 2015-му році в м. Щастя… де немає щастя. Та вірю, що все владнається. Перемога буде за нами, бо Бог із нами і Україна наша, і Правда на нашому боці.

Віталій Тітаренко (Святий Миколай), учасник антитерористичної операції, був на війні два роки, демобілізований:

— Я бажаю, щоб Святий Миколай усім дітям приніс подаруночки, а не антиподаруночки – різочки і поклав їх під подушечки. Бажаю, щоб усе в нас було добре, щоб у нас була гарна і сильна країна. І щоб не було такого безладу, як зараз. Всі хочуть, щоб нарешті закінчилась війна – і обов’язково нашою перемогою.

Олег Терещенко, заступник командира 17-ї окремої танкової бригади з морально-психологічного забезпечення:

— Свято дуже гарне створили нашим дітям. Дуже багато діточок виступало. Це дуже важливо, що зроблено свято в українському стилі – не Дід Мороз, а Святий Миколай вітає діток. Це дуже важливо, враховуючи те, що зараз відбувається на сході нашої держави. Моїй доньці Софійці дуже сподобалось. Друга моя донечка Злата ще маленька, вона вдома лишилася. Хочу побажати нашому народові миру на нашій землі, в нашій Україні. Це по-перше. А, по-друге, здоров’я всім і, по-третє, щоб усі Новий 2019-й рік зустрічали вдома, в колі сім’ї.

— Я Мішель. Беру участь у волонтерській акції вже третій рік поспіль. Мені запропоновували допомогти провести новорічне свято для малечі і я погодився. У мене двоюрідний старший брат знаходиться в АТО і молодший брат збирається йти захищати країну, але він захворів, тож я йому хочу зробити подарунок – і ось я тут. Допомагаю із задоволенням, і наступного року теж хочу тут бути. Я навчаюсь у 125-й школі в 9-му класі і працюю на шино монтажі. І плюс волонтерство. А так я займаюсь зі старшими підлітками, ходжу до підліткового клубу, де збираються діти 12-18 років. Ми прагнемо привчати дітей не пити, не палити, закликаємо їх жити здоровим способом життя. Самі, звичайно, подаємо такий приклад.

Ілія Георгадзе, студент 1-го курсу КЕІ (право):

— Досить цікаво було виступити у передноворічних заходах казковим героєм. Ми бачимо, як дітям це подобається – у них сяють посмішки на обличчі. І, взагалі, приємно дарувати людям, а особливо маленьким людям, радість.

***

От і закінчилися святкові дійства в Координаційному Центрі допомоги воїнам АТО та їхнім сім’ям,  та насправді — все тільки починається. Тож щиро вітаємо всіх, і маленьких, і великих, з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим! Тепла, затишку, миру, любові і щастя нашій Україні! « Повернутися

Інформаційні партнери