Цього тижня у столиці відбувся форум «SAP NOW KYIV», який пройшов під гаслом «Створюємо майбутнє!»

Форум об’єднав представників малого і середнього бізнесу, керівників великих промислових підприємств, науковців і практиків з України та країн Центральної і Східної Європи. Ключовою темою форуму стало питання цифрової трансформації світу, адаптації бізнесу до нових умов і шляхи використання можливостей, які сьогодні відкривають цифрові технології.

Захід відвідали і працівники Криворізького економічного інституту: перший заступник директора з науково-педагогічної і навчальної роботи Сергій Гушко та декан факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій Ірина Максимова.

Сьогодні компанія SAP є не тільки потужним розробником програмного забезпечення для покращення управлінських процесів на підприємстві, це нова філософія управління бізнесом в умовах інформатизації відносин між усіма суб’єктами економіки.

Форум відкрив директор SAP Україна Максим Матяш і керівний директор SAP у Центральній та Східній Європі Сімон Калужа, які ознайомили присутніх зі стратегією SAP і пропозиціями для українського ринку. Далі учасники форуму долучились до пленарної дискусії, модератором якої майстерно виступив екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи Павло Шеремета. Впродовж дискусії 6 спікерів із реального сектору економіки та топ-менеджери SAP з країн Європи обговорювали питання трансформації бізнесу, а також перспективи для українських підприємств на шляху до Європи. Також учасники наголосили, що сьогодні на підприємствах Східної та Центральної Європи не вистачає близько 170 тисяч фахівців SAP.

Програма форуму вразила своєю масштабністю і використанням мультимедійних й інформаційних технологій. Паралельно було задіяно 7 секцій і здійснено більше 40 доповідей у форматі вільного доступу, тобто присутні мали можливість вільно переміщуватись між секціями, щоб послухати найбільш цікаві виступи.

Частина доповідей була присвячена світовому та локальному досвіду використання різноманітних продуктів SAP для вирішення завдань бізнесу. Однак, окрім цього, багато спікерів підняли питання цифрової економіки, інтелектуальних систем, бізнес-аналітики, інтернету речей, блокчейну, хмарних технологій, відносин із постачальниками і споживачами та ін. Дуже цікавою була доповідь генерального менеджера Рольфа Шульмана, який за допомогою системи штучного інтелекту, реалізованого на платформі SAP S/4 HANA, навіть передбачив поведінку гравців на Фіналі Ліги Чемпіонів у Києві.

Ірина Максимова, декан факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій« Повернутися

Інформаційні партнери