Студентам-старшокурсникам юридичного факультету представила гостя – Кирила Володимировича Мирошниченка декан юрфаку К.П. Дацко 

Він прийшов, щоб розповісти про свою професію, умови стажування і можливість працевлаштування на «Метінвесті».

— Київські компанії часто запрошують студентів, які навчаються на 3-4 курсах, на магістратурі, на подібні стажування. Така практика достатньо поширена і в обласних закладах вищої освіти, в обласних компаніях, то для нас це вперше, — сказала Катерина Павлівна, звертаючись до молоді. – Ви маєте можливість пройти таке стажування, дізнатися у Кирила Володимировича, за яких умов це можливо.

— Ми налагоджуємо комунікаційний контакт з вами, надаючи можливість пройти онлайн-тестування для проходження стажування на нашому підприємстві, — сказав К.В. Мирошниченко, до речі, колишній студент, випускник Криворізького економічного інституту. —  «Метінвест» відкриває можливість для старшокурсників – пройти, так би мовити, випробування боєм на нашому підприємстві. Я б хотів, щоб деякі з вас увійшли до складу переможців.

Приємно відзначити, що багато наших випускників займають високі посади на різних підприємствах Кривбасу. Наприклад, юридичні служби очолюють випускники КЕІ: на Криворізькому ремонтно-механічному заводі Володимир Афанасьєв, на Інгулецькому ГЗК – Максим Новиков, Олена Бєзяєва довгий час працювала на Північному ГЗК, Світлана Рисіна працює нотаріусом і її послугами часто користуються жителі нашого міста.

Отже, в «нархозі» представлена досить хороша навчальна база. Ось і тепер у студентів з’явилася така мега-можливість – спробувати себе, щоб наблизитись до власне своєї майбутньої професії. А що рівень знань тут дають високий, тому є підтвердження – часто надають перевагу саме випускникам Криворізького економічного.

— Ця програма – це хороший шанс для кожного студента знайти себе в юриспруденції і реалізуватися як справжній юрист, показати, що ти дійсно можеш, а також здобути гарний досвід і знання. Я особисто зареєструвався на цю програму і якщо пройду, то тоді поділюсь своїм життєвим досвідом, — говорить студент 4-го курсу Сергій Баталія. – Лектор, який нам розповів про майбутню роботу і про шанс пройти тестування та спробувати влаштуватися на «Метінвест», розповів усе докладно, як це зробити. Я вважаю, що є дуже гарна можливість для студентів, тому що в наш час влаштуватися на юридичну спеціальність досить-таки важко і тому, я вважаю, варто спробувати.

Тож, навчайтесь, набирайтеся знань і успіху в подальшому житті!« Повернутися

Інформаційні партнери