Це базовий курс з бухгалтерського обліку за Міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ). Програма курсу заснована на міжнародних кваліфікаційних вимогах програми CAP/CIPA, а також сучасної бізнес-практики.

Курс спрямований на ознайомлення з МСФЗ і може бути корисний студентам, бухгалтерам, представникам облікових підрозділів підприємств, які працюють відразу в двох «вимірах»: між Національними та Міжнародними стандартами фінансової звітності, викладачам з метою підвищення кваліфікації за спеціальністю.

Cтруктура курсу: огляд основних визначень, принципів і концепцій МСФЗ; облік активів, зобов’язань, капіталу підприємства, результатів господарської діяльності, підготовка пробного балансу та фінансової звітності компаній, консолідація інформації; рішення пробних екзаменів.

Опанування курсу надає можливість успішно скласти екзамен з фінансового обліку – одного з чотирьох екзаменів для отримання сертифіката за міжнародною програмою рівня САР.

Вартість вивчення курсу для студентів КЕІ – 800,00 грн.

За додатковою інформацією звертатися до Центру довузівської підготовки та освіти для дорослих (у приміщенні бібліотеки) або за тел.: (097) 350-22-72

 « Повернутися

Інформаційні партнери