У Координаційному Центрі допомоги воїнам АТО та їхнім сім’ям зібралося багато відвідувачів – всі з нетерпінням чекали на зустріч із нашими «кварталівцями»

Сьогодні перед початком свого виступу в Кривому Розі (це вже стало гарною традицією) вони заїхали відвідати рідну Альма матер –
Криворізький економічний інститут

Команда «95 кварталу» у повному складі приїхала до КЕІ. Керівник Центру Вікторія Самойленко в інтерв’ю телевізійникам розповіла, що наші шановані артисти не забувають Криворізький економічний, завжди навідуються сюди, коли бувають у нашому місті.

Сьогодні артисти відвідали Музей воїнів АТО, поспілкувалися з гостями і, звичайно ж, на згадку зробили спільне фото, хоча вмістити всіх бажаючих фотографу Віктору Бойку було дуже складно.

Володимир Зеленський зі своїми друзями привітав присутніх. Як завжди, із щирою посмішкою та з гумором. Вони разом із малечею нарядили новорічну ялинку, яка вже майже готова до святкових ранків, поспілкувалися з бажаючими, які не проминули нагоди, щоб взяти автограф.

— Нам приємно сфотографуватися, обійнятися з усіма, потиснути руки і відчути в Кривому Розі себе, як вдома. Ми із задоволенням вітаємо всіх із наступаючим Новим роком. Спасибі вам за те, що ви робите для нашої країни – для України, — сказав Володимир Зеленський, звертаючись до бійців і всіх присутніх.

Кілька слів про зустріч із «кварталівцями» сказали гості КЕІ

Ігор Арсентійович Кобрін, ветеран АТО:

— Зрозуміло, що це подія! Ми любимо наших «кварталівців». Спасибі, що вони не забувають нас, що пам’ятають і про дітвору піклуються.

Тетяна Кім, дизайнер одягу:

— Я навчалась у Криворізькому економічному, закінчила фінансово-економічний факультет і працювала за фахом. Прийшла сьогодні зі своїми дітьми на цю зустріч. Я давно бачилась із Зеленським, принесла навіть з дому фото, де ми з подругами сфотографовані разом із Володимиром два десятки років тому. Вони організовували тоді зустріч зі студентами і приходили до нас у гуртожиток. Добре, що залишились такими ж простими хлопцями, якими були й тоді.

Микола Пригодич, учасник АТО (батальйон «Донбас»):

— Дуже сподобалась мені зустріч. Багато говорити не буду: з наступаючим Новим роком! І – все буде добре в нашій Україні.

Аліна Кузьмич (відразу розмістила фото у Фейсбук), де зазначила:

— Сьогодні справді дивовижний день! А чому? Наші випускники з «95-го кварталу» завітали до КЕІ. Відкритість громаді та подарунок свята — наше все« Повернутися

Інформаційні партнери