6 липня в урочистій обстановці відбулося вручення дипломів нашим випускникам. Цей день запам’ятається їм назавжди, адже вони стали дипломованими фахівцями і слоган «Криворізький економічний інститут – початок твого успіху» наповнюється справжнім змістом. А далі розпочинається доросле життя…

З вітальним словом перед присутніми випускниками, їхніми батьками та співробітниками інституту виступив директор КЕІ, д.е.н., професор А.В. Шайкан. Він побажав успіхів усім випускникам і щасливої життєвої дороги.

Прийшла та неповторна мить,
Щоб перед вами шлях відкрить
Для дійсних звершень.
Хай по світу лине наш гімн,
Що прославляє Україну!

 

Після Гімну України розпочалося вручення дипломів фахівцям за освітнім ступенем «Магістр», випускникам 52-го випуску студентів Криворізького економічного. Вручали дипломи директор д.е.н., професор А.В. Шайкан і перший заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи д.е.н., професор С.В. Гушко.

Про своє навчання в КЕІ розповів Валерій Юхно:

«Приємно мені було знову потрапити у свою родину, рідний інститут – тут я здобув другу вищу освіту. Багато вже маю досвіду і використовую його у своїй праці. Чекаємо у нас випускників КЕІ на Південному ГЗК».

 

Ведуча свята Дар’я Литвиненко говорить про наших студентів.

— У рамках міжнародної освітньої програми «Подвійний диплом» з Академією Полонійною у Ченстохові (Республіка Польща) отримують наші студенти європейський диплом магістерського ступеня. Програма діє не так давно, але вже більше 30 студентів отримали цю сучасну освіту і мають успіх на міжнароднім ринку праці. І сьогодні багато хто проявив міжнародну академічну мобільність і отримує «подвійний диплом» європейського зразка.

Разом зі своєю молодшою сестрою Наталею, теж нашою студенткою, вони заспівали пісню, чим додали чудового настрою усім присутнім. Чудовим був і спів Валі Лисенко.

Говорить випускник, асистент кафедри міжнародної економіки Євгеній Шаталов:

«Диплом я отримав. Я багато навчався, багато де побував, удосконалив польську мову, познайомився з румунською. І саме програма «Подвійний дим» надала мені таку можливість. Вона актуальна для всіх студентів КЕІ, я задоволений, що маю диплом європейського зразка».

Наші студенти, сьогоднішні випускники і випускники інших років, знаходять своє місце у житті. Вони здобули фах і тепер сміливо розпочинають свою професійну діяльність.

Вручають дипломи директор інституту професор А.В. Шайкан і заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи, доцент, кандидат наук з державного управління В.В. Орлов.

Сьогодні КЕІ випускає 294 бакалавра, — говорить ведуча. — Ви йшли до цієї цілі впевнено і рішуче: складали іспити, долали сесії, здобували справжній фах і поруч із вами завжди були ваші батьки.

За активну життєву позицію, за гарне виховання своїх дітей отримують подяки батьки Олени Береславець, Маргарити Гнидюк, Миколи Щуренка, Олександра Гладіна, Марії Махіної, Анастасії М’якоти, Георгія Рубанідзе, Ольги Смірнової, Валерії Земцової, Марии Нечай, Владислава Федоряки і багатьох інших.

Ми вдячні вам за хороше виховання ваших дітей, — говорять керівники вузу. — Ми впевнені, що всі наші випускники знайдуть своє гідне місце у житті. Це лише початок їхнього успіху.

Розпочинається вручення дипломів бакалаврів деканами і заступниками деканів своїм студентам.

Маємо надію, що незабаром будемо вручати і дипломи магістрів, — звучить разом із побажанням усіляких гараздів і надія на продовження студентами навчання в нашому закладі вищої освіти.

Першими отримують дипломи студенти, які закінчили навчання з відзнакою. Це такі, як Ярослав Кучер, Дар’я Мазанко, Емін Мамедов, Владислав Федоряка, Анастасія Арієнчук, Юнія Донських, Людмила Опит, Ірина Павлюк, Єлизавета Тихомирова, Валерія Земцова, Юлія Милобог та ін.

Говорить Микита Водзянський:

Навчання – це складний шлях, але ми його сміливо долаємо. Тож чекаємо на вас у нашій дружній і великій родині, щоб продовжувати далі навчання!

Кожен із виступаючий бажає випускникам успіхів на життєвому шляху. І, головною думкою було не зупинятись на досягнутому, продовжувати навчання і здобувати ступінь магістра. У сучасному світі він дає велику перевагу.

Говорять учасники зібрання

Бабуся Нікіти Лісняка, Ольга Петрівна Янковська, пенсіонерка:

Я прийшла, щоб привітати свого онука з отриманням диплома бакалавра. Ми сподіваємось, що він буде продовжувати своє навчання, щоб здобути диплом магістра. Ми будемо йому всіляко допомагати.

Світлана Володимирівна Литвин, вихователька у дитсадку № 50:

Настрій у нас сьогодні дуже гарний. Мою доньку звати Юля Литвин. Я дуже горджуся, що вона отримала диплом бакалавра. Вона буде продовжувати навчання, щоб здобути диплом магістра. Навчалася Юля гарно, старалася. У вас дуже гарний інститут, хороші викладачі. Вони несуть нашим дітям не тільки знання, а й великий позитив. Дуже мудрі люди працюють тут і я їм дуже вдячна, бо моя дитина тут ніби знову народилася, стала кращою, знайшла багато хороших друзів.

Юля додає до маминих слів:

Я у повному захваті сьогодні: чотири роки сумлінної праці принесли свої плоди. Все здійснилося: і тепер свобода, і доросле життя…

Говорять батьки Каріни Козар, Неля і Костя:

Наша донька отримала сьогодні диплом бакалавра (вивчала кібернетику). Ми горді за неї. У нас тут навчалася і старша донька – Ірина (вивчала фінанси і кредит). Ми хвилюємося за своїх дітей. Хочемо, щоб у них усе в житті склалося добре і щоб вони завжди удосконалювали себе.

Свої думки висловлює доцент кафедри іноземних та української мов Олена Миколаївна Гончаренко:

«Це лише початок успіху. Вчорашні ще студенти, а сьогодні вже випускники, які здобували освіту, а сьогодні вже здобули її. А ось завтра… Що буде завтра? А завтра все залежить тільки від них самих. І ціль полягає в тому, що успіх приходить лише до того, хто працює і працює над тим, що найбільше любить. Коли людина вкладає у свою справу любов, енергію, тоді отримує від цього насолоду і досягає успіху. Тому, без сумніву, бажаємо їм не зрадити своєму успіху. Він почався у нас, у Криворізькому економічному інституті, а тепер все залежить від них. Якщо вони спроможні встояти (а це буде нелегко, попереду багато важкої праці) і оцей шлях, який вони мають пройти, буде тернистим.
Можливо, сьогодні хтось із них скаже: «Мало маю знань». І це нормально, тому що завтра здобувати їх доведеться самостійно. Якщо ми підготували їх і дали можливість сформувати силу волі, бо лише сильна волею людина може вчитися і досягати успіху, то ми на правильному шляху.

Не одне покоління випуску доводиться бачити, готувати їх, і завжди є велике сподівання, що ось-ось і вирішиться найбільший успіх для всієї країни. Тому що від кожного з них складається успіх великої України. Ми дали можливості реалізувати себе. Але цього буде замало. У житті доведеться постійно вчитися, постійно працювати, працювати і працювати, не дивлячись ні на які труднощі. Ми повинні піднятися з колін і це головне завдання для цього покоління.

Приємно дуже, особливо батькам, коли вони сплекали таку велику надію у своїх дітях. Не можна втратити цю надію. Вони радісні, щасливі від успіху своїх дітей. Наша Україна має постати саме в такому ракурсі. І все залежить від них. Ми покладаємо на них велику-велику надію і важливо, щоб вони не схибили. Нинішні випускники використають свої знання на практиці і це принесе загальний успіх, а, отже, це буде задля добробуту української нації. Коли вони сильні у тих знаннях, що ми їм дали, вони спроможні досягати успіху, долаючи будь-які труднощі. Це лише початок і ніколи не слід зупинятися на досягнутому».« Повернутися

Інформаційні партнери