Сьогодні професійна орієнтація не повинна сприйматись як відокремлений елемент, спеціалізована функція, яка полягає в залученні якомога більшої кількості абітурієнтів до навчальних закладів 

Профорієнтація на всіх її рівнях має розглядатись як інтегральна, комплексна діяльність із розвитку кар’єри особистості для забезпечення її індивідуального добробуту та оптимального включення в суспільне життя. Вибір професії – тривалий і непрогнозований процес. Завдяки профорієнтації молодь має можливість визначити рівень свого інтелекту, характер, волю, індивідуальні здібності, а особливо те, як використати власні індивідуальні властивості при виборі професії.

 5 квітня 2018 року провідні викладачі кафедри менеджменту і публічного адміністрування Криворізького економічного інституту та кращі представники РСС спеціальності відвідали Український політехнічний технікум. До навчального закладу завітали активісти спеціальності «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» 2-3 курсів (Л.Алієва, В.Чайка, К.Лозівець та ін.), їх привітали студенти технікуму спеціальності «Економіка» 2-3 курсу. 

Студенти презентували власні спеціальності, визначивши за необхідність систематичних сумісних заходів технікумів міста та інституту. В доповідях було зазначено про необхідність індивідуалізації цієї діяльності та приділення більшої уваги навчанню, самостійному пошуку профінформації. У першу чергу, це включає в себе надання індивідуальної допомоги студентам технікумів, коледжів при виборі вищого закладу, де вони продовжать своє навчання майбутньої професії.

У виступі провідного викладача кафедри О.В. Коровіної було підкреслено застосування діагностичних методик дослідження, науково обґрунтоване професійне консультування із залученням прогресивного досвіду та інноваційних технологій щодо використання системи дуального навчання, вибору індивідуального графіка навчання та вибору комплексу предметів відповідно до власних вимог.

В.о. завідувача кафедри Г.І. Матукова в процесі обговорення зазначила про необхідність отримання вищої освіти, наголосила на самовизначенні студентів коледжів, починаючи вже з 2-го курсу.

Було підведено підсумки разом із викладачами технікуму про наступні спільні заходи інноваційного характеру та визначено стратегічні кроки у напрямку розвитку сумісної діяльності на наступний рік.

 

                                      Викладачі кафедри менеджменту і публічного адміністрування:
Матукова Г.І., Коровіна О.В., Архипенко С.В., Мокряк Е.В.

 

 « Повернутися

Інформаційні партнери