На минулому тижні Криворізький економічний інститут ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» взяв участь у гала-концерті заключного конкурсу художньої самодіяльності «Студентський бум» ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Наші студенти достойно виступили зі своїми художніми номерами. Було представлено два танці: один сучасний й і один у народному стилі. Задоволеними лишились не тільки наші учасники, представники КЕІ (близько 30 осіб), а і вся глядацька зала.

Розповідає Алла Василівна Максимова, голова профкому інституту:

— Виступи наших студентів сприймаються дуже позитивно. Після кожного виступу – бурхливі овації, після виступу нас радо вітали. Завідувачка мистецьким клубом КНЕУ нагородила наших учасників, подякувала за те, що ми завжди беремо активну участь у концертах і запрошувала на наступні огляди художньої самодіяльності. Ми з радістю на запрошення відгукуємось. Нам приємно дивувати наших колег.

Про  наших талановитих артистів з гордістю говорить керівник Центру студентської творчості Наталя Ігорівна Крюкова:

— Я дуже радію за наших студентів. Я дуже горда за їхній талант. Ми повезли до Києва свої традиції, і вже третій рік дотримуємось їх, не змінюємо їх. По правді сказати, сприймають нас зі здивуванням – у них народних танців не танцюють. Ми для них як екзотика. Перший рік, коли ми поїхали на їхній «Студентський бум», ми танцювали український танець «Гопак», на другий рік – традиційний угорський танець «Чардаш», а цього року – танець на мелодію єврейської пісні «Хава нагіла». Весь час нас сприймають на «ура», – для них це дивина.

Ділиться враженнями від виступу і поїздки до Києва студентка-заочниця Вероніка Новохатько:

  • Ми вже не вперше їздимо на «Студбум» до КНЕУ імені Вадима Гетьмана. Спочатку були як глядачі, а потім і як безпосередні учасники. Нам нелегко було підлаштуватися під їхній формат виступів і важко з ними змагатися, адже нас там було набагато менше.  Після заселення у гуртожиток ми пішли на репетицію, «прогнали» свої номери, подивилися їхні виступи. Хочу сказати, що у них досить високий рівень, але й ми не підкачали. Було приємно, що приймали нас дуже добре.  У них — тралиційно — дуже гарно підтримують виступаючих. Така піднесена атмосфера — аж мурашки по тілу. Вони самі себе «заводять», перегукуються по факультетах, а це здорово підносить.  Зал був повністю заповнений: люди стояли і в проходах, і під стінами.  Ми станцювали «на ура». Відчувається, що ми відрізняємось форматом від них, але в нас була своя «фішка» — народні танці. Нас привітали із виступом і запрошували на наступні роки. А другого дня ми прогулялися по Києву, відвідали всі найбільш значущі місця і поїхали додому, запасшись смачними київськими тортиками і цукерками. Поїздка була комфортною і досить цікавою.

Ми вдячні нашим студентам, які представляють КЕІ ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» і щиро діляться своїми талантами.   Їм завжди удачі і успіхів!« Повернутися

Інформаційні партнери