Останній день нашої EDUMISSION був надзвичайно насиченим!

Публікація Центру розвитку корпоративної соціальної відповідальності (продовження)

Побували в Арабському Академічному Коледжі, Ізраїльському Інституті Технологій, Хайфському університеті, включно з його історичним музеєм, а підсумки підвели у дружній атмосфері затишної приватної виноробні на г. Кармель.

Арабський коледж відомий своєю унікальною симуляційною лабораторією, котра здатна повністю моделювати будь-які ситуації навчального процесу (коледж готує майбутніх вчителів), а також особливою мультикультурністою – тут навчаються представники багатьох народів, від євреїв до бедуїнів, починаючи з 1949 року.

Техніон – один із топ-100 університетів світу, площею близько 400 га, де навчається 15000 студентів. Три професори Техніону є лауреатами Нобелівської премії, студенти будують супутники для запуску в космос, у лабораторіях університету ведуться найновіші дослідження у всіх галузях науки, а світові гіганти Google та Intel спеціально розмістили філіали своїх офісів поруч, аби бути якомога ближче до студентів Техніону.

Хайфський університет – один із найбільших в Ізраїлі: 17000 студентів, 12000 професорів, 70 дослідницьких центрів. Заклад активно просуває ідею крос-дисциплінарного навчання — «Multiversity». Найбільше університет відомий завдяки своєму сучасному центру морських досліджень, а також центру боротьби з раком і центру досліджень мозку. Саме в університеті Хайфи проходять тренінги офіцери ізраїльської армії, а Ангела Меркель отримувала тут ступінь доктора наук. Цікавим фактом є те, що переважну більшість факультетів і центрів в університеті очолюють жінки.

Історичний музей Хайфського університету – надзвичайно сучасний і багатий безцінними експонатами, а також має свої лабораторії. В музеї ще представлена художня експозиція, її перлинами є роботи Ван Гога та Модільяні.

Загалом, м.Хайфу і г.Кармель, зокрема, через таку неймовірну концентрацію наукового та дослідницького потенціалу можна сміливо назвати ізраїльською силіконовою долиною. Зараз влада Хайфи навіть почала амбітний проект – йде будівництво великої канатної дороги, що сполучатиме Техніон, Хайфський університет та офісні центри великих компаній, аби все працювало і розвивалося ще ефективніше.

Центр розвитку корпоративної соціальної відповідальності.« Повернутися

Інформаційні партнери