Пройшов Тиждень знань, що проходив під слоганом «Навчання довжиною в життя»,
організований «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Гарні відгуки надійшли від учасників цього заходу. Ось такі, наприклад, які пишуть студенти КЕІ:

— Тиждень знань на «АрселорМіттал Кривий Ріг» – це щорічний захід, який проходить під егідою корпорації. В цьому році слоганом став вираз «Навчання довжиною у життя».

Ми, студенти Криворізького економічного інституту, взяли активну участь у цьому чудовому і пізнавальному проєкті. На майстер-класах і тренінгах ми мали неймовірну можливість дізнатися про інформацію, яка зазвичай коштує чималих грошей, абсолютно безкоштовно. Це стало для нас відкриттям! Плюс до всього іншого, кожному гостю подарували сувенірну продукцію на пам’ять.

В цьому році сумарно було проведено більше 200 заходів, а проєкт привернув увагу більше 10 000 чоловік.

Відзначимо також те, що нам вдалося познайомитися з багатьма цікавими людьми з Києва, нашого міста і підприємства.

Тиждень знань не обмежився тільки навчанням. У перервах між тренінгами у нас була можливість пограти в ігри в VR, пройти квести і взяти участь у фотоконкурсі.

А ще висловлюють свої думки учасники Тижня знань:

— Дякую Олегу Постаногову за проведений майстер-клас «Сприйняттяе реальності». В житті так буває, коли несподівана зустріч вносить приємні зміни.

— Тиждень знань продовжую спільно с Оксаною Павлушенко. Почула про тренди, які сформують ринок праці у майбутньому, які навички необхідні професіоналу. Не скажу, що сильно здивована. Навпаки приємно, що дослідження підтверджують власну думку.

— Дякую дівчатам Юлії Головко та Анастасії Козловець за цікавий майстер-клас.« Повернутися

Інформаційні партнери