Адже наш інститут є одним із провідних економічних ВНЗ у Дніпропетровському регіоні!

Криворізький економічний інститут закладає міцний фундамент вашої кар’єри. Разом із набуттям глибоких економічних знань, наш інститут допоможе кожному розкрити потенційні можливості, стати ерудованою особистістю, лідером в обраній професії.

Однією з найважливіших цінностей сучасної людини є отримання якісної вищої професійної освіти, яка забезпечуватиме життєвий успіх у наш не простий, але цікавий час. Для кожного з вас дуже важливо зробити в житті правильний вибір. Свідомий вибір ВНЗ, в якому отримуватимеш освіту, може виявитися доленосним у подальшому житті. Навчання в Криворізькому економічному інституті дає реальний шанс стати професіоналом. Якщо Ви запитаєте, чому саме Криворізький економічний інститут, то:

  • КЕІ – це вища економічна освіта за передовими стандартами України та Європи. Криворізький економічний інститут відрізняється своїм інноваційним підходом до процесу навчання та освітньою пропозицією, яку постійно пристосовують до змін на ринку праці та попиту роботодавців.
  • КЕІ – це участь у спільних проектах з європейськими університетами з можливістю отримання другого диплому одного із провідних університетів ЄС. Криворізький економічний інститут та Академія Полонійна в Ченстохово (Польща) в рамках міжнародної освітньої і наукової співпраці уклали угоду за програмою «Подвійний диплом». Отримання європейської освіти в Академії Полонійній дозволяє студентам, не перериваючи навчання в КЕІ, отримати польський диплом за магістерською програмою 14/03/14 «Міжнародні економіко-правові відносини», який визнається в Євросоюзі. Студенти мають можливість брати участь у програмі «Еразмус+», яка передбачає практику в Європейському Союзі.
  • КЕІ – це можливість досконалого вивчення однієї або кількох іноземних мов на професійному рівні. Під час навчання є можливість обрати як другу іноземну мову: польську, французьку, німецьку, іспанську або італійську мови. Більше 10 років поспіль в інституті працюють викладачі-волонтери Корпусу Миру США в Україні. Вони організували бізнес-клуб, літню школу Camp LEAD та професійно викладають курси практичної, ділової і фахової іноземної мови. Викладачі-волонтери надають допомогу студентам в отриманні грантів на навчання в США.
  • КЕІ – це сучасний навчальний процес від висококваліфікованих фахівців-практиків. Популярність інституту визначається гарними умовами, які створені для якісного навчання студентів; основною конкурентною перевагою КЕІ є його професорсько-викладацький склад – доктори наук, професори, відомі у вітчизняній економічній практиці, а також спеціалісти-практики – керівники фірм та організацій.
  • КЕІ – це можливість всебічного розвитку себе як особистості через навчання, збереження традицій культурного життя, спортивних та інших заходів. В інституті діє рада студентського самоврядування, завдяки якій створені партнерські умови співпраці між професорсько-викладацьким складом, адміністрацією факультетів і колективом студентів інституту, з метою забезпечення демократичності та прозорості навчального процесу.


« Повернутися

Інформаційні партнери