Стільки подій цими днями відбувається в інституті, що й не перерахувати. І якось ми випустили з виду, що 20 березня є Міжнародним днем щастя (англ. International Day of Happiness) — Міжнародний день ООН, що святкується щороку 20 березня (проголошено ООН 28 червня 2012 року)

Резолюцією 66/281 на 118-му пленарному засіданні ООН визнала актуальність щастя і благополуччя загальнолюдськими цінностями та запропонувала всім державам-членам ООН, міжнародним і регіональним організаціям, а також громадянське суспільство застосовувати більш комплексний, справедливий і збалансований підхід до економічного зростання, який сприяє викоріненню бідності, сталому розвитку та забезпеченню щастя і благополуччя всіх народів.

Ми запитали наших студентів-першокурсників – майбутніх журналістів про це. Ось як вони міркують про щастя. Послухаймо їх

Ліна Петрова:

— Щастя – це безкінечні хвилини радості, душевного спокою у житті кожної людини, яке ми зазвичай не пізнаємо, бо не ризикуємо.

М.Марковський:

— Щастя – це життя.

Антон Алексанкін:

— Щастя – це коли добре, а не погано.

Влад Кулєєв:

— Коли є ціль у житті.

Балан:

— Щастя – посмішка рідних і коли всі здорові.


Дарина Попова:

— Щастя – це стан повного задоволення, відчуття радості. Воно виражається в емоціях, коли ти відчуваєш повне вдоволення життям.

Євген Величко:

— Щастя – це змога дарувати щастя іншим.

 Тож бажаємо усім щастя і якнайбільше!« Повернутися

Інформаційні партнери