8 вересня біля гіпермаркету METRO стартувала «Ніч індустріальної культури». Студенти і викладачі Криворізького економічного інституту теж побували на параді професій, відвідали майстер-класи, виставку промислової техніки і концерт. Вони взяли у фестивалі активну участь. Було виставлено там і нашу локацію — все про КЕІ.

                                                            Говорять учасники фестивалю

Ірина Максимова, декан ФОФІТ:

— Цього року ніч індустріальної культури була надзвичайно цікавою! КЕІ представляв власну локацію і мені було дуже приємно долучитися до її організації разом із колегами і студентами. Кафедра інформатики і прикладеного програмного забезпечення представила на локації інтерактивну 3D модель кар’єру для оптимізації геолого-маркшейдерських робіт. Цю програму розробив Зеленський Олександр Семенович і Лисенко Володимир Сергійович у межах гранту Президента України. Також на локації працював справжній банк, де Наталя Володимирівна Волошанюк разом із незвичайним банкіром заохочувала усіх бажаючих отримати дивіденди у вигляді шоколадних євриків! Хочу відзначити наших студентів, які підтримали локацію! Дуже приємно було бачити наших завзятих першокурсників, які нам активно допомогали разом зі студентами старших курсів – справжня  родина КЕІ!

Катерина Дацко, декан ЮФ:

— Участь у заходах такого рівня є корисною для формування справжньої команди, і це чудово, що в КЕІ і студенти, і викладачі долучаються до організації і проведення тематичних локацій. Це єднає усіх учасників, і в котрий раз підтверджує, шо наші студенти – найкращі! Вдячна Олександру Байрамову (студент 2-го курсу спеціальності «Право») за активну участь в організації і  проведенні правопросвіти від Юридичної клініки КЕІ.

Наталя Шелудякова, заступник декана ЮФ:

— Юридична клініка КЕІ не залишилася осторонь такого міського заходу, як Industrial Fest, вийшовши «на вулицю» з питанням: «А що ви знаєте про права та обов‘язки працюючих?» І як не дивно, це питання часто викликало замішання і розгубленість. Але для того й існує юрклініка, щоб розвіювати невпевненість і поширювати знання про права та обов`язки людей у різних сферах їх діяльності. Легко, доброзичливо, із дружньою посмішкою наші клініцисти розповідали про різні нюанси захисту прав працюючих, проводили інтерактиви, спілкувалися з відвідувачами фесту, і що не менш важливо – самі вчилися взаємодіяти з різними категоріями населення, відшукувати шляхи, як зробити важливу тему ще й цікавою. Мені здається, їм це вдалося.« Повернутися

Інформаційні партнери