***

Наприкінці минулого тижня, 26.04.2019 р., в КЕІ відбувся «круглий» стіл, у якому взяли участь студенти і викладачі інституту.

Захід був присвячений 33-м роковинам Чорнобильської катастрофи.

***

Свої думки стосовно заходу висловила Дутчак Віра Федорівна, к.ю.н., доцент кафедри правового регулювання економіки:

— Щодо цієї події, а саме «круглого» столу «Екологічні проблеми сьогодення», що відбувся на юридичному факультеті, в мене лишилися тільки позитивні враження. Було приємно спостерігати за тим, як студенти ІІ та ІІІ курсу із завзятістю протягом місяця готували свої презентації, а потім влучно та яскраво їх захищали. Для всіх членів журі ІІ курс став відкриттям року – це справжні «зірочки», які сяють кожна по-особливому!

Конкурс проходив у трьох номінаціях. Журі вибирало переможців у кожній секції за трьома критеріями: зміст роботи, оформлення презентації, уміння подати матеріал на захист.

У секції «Відповідальність за правопорушення в сфері охорони навколишнього природного середовища» безсумнівною переможницею одноголосно стала Корчаловська Анна (ІІ курс) з темою «Адміністративна відповідальність за порушення правил використання земель», яка здобула диплом і отримала в подарунок екосумку.

Також у цій секції була відзначена Дзюба Дар’я (ІІ курс) із темою «Адміністративна відповідальність за порушення правил використання об’єктів тваринного світу», яка отримала сертифікат на похід до анти-кафе Freaky Place.

Щодо визначення переможців в інших секціях тривали довгі дебати журі, тому вирішили відзначити по кілька осіб у кожній секції. Так, в секції «Екологічні проблеми Криворіжжя» надзвичайно цікавими були теми Беркун Кароліни «Екологічні проблеми Криворіжжя – загальний огляд» (ІІІ курс) та Тельвак Анастасії «Забруднення атмосферного повітря, пов’язане із діяльністю підприємств гірничого збагачення в Кривому Розі» (ІІІ курс).

У секції «Екобезпечне господарювання» були нагороджені цінними подарунками Крусь Анастасія з темою «Альтернативні джерела енергії» (ІІІ курс) та Черненко Маргарита – «Екологізація сільського господарства» (ІІІ курс). В даній секції також був відзначений подякою Красніков Артем за актуальність та оригінальність розкриття змісту теми «Екологічно безпечне господарювання на території Чорнобильської катастрофи» (ІІІ курс).

Всіх присутніх порадувала своєю промовою про екомислення член журі Коцуба Вікторія – голова Green Power of the University – Екологічного простору, яка підготувала для кожного учасника заходу еко-розмальовки та цінні призи для переможців.

Хочеться вірити, що всі присутні на заході студенти відзначили сумний досвід Чорнобильської катастрофи, пройнялися екологічними проблемами сьогодення, замислилися над необхідністю творити своє екологічно безпечне майбутнє вже сьогодні!

— Щодо мене, — зазначила Віра Федорівна, — я отримала масу позитиву від доповідей студентів і від тієї атмосфери, що панувала на «круглому» столі. Він дійсно був круглим – коло однодумців об’єдналося із вірою в позитивне майбутнє!

Говорить Рустам Зарецький (група ПР-17-2):

— Я у захваті від сьогоднішньої конференції! Захід такого типу дужу розвиває розуміння людей про проблеми, які існують зараз, і допомагають залучати людство до вирішення цих проблем. Різноманітність тем і бажання студентів донести інформацію до публіки, особисто мене, не залишили байдужим. Я як студент, який теж брав участь у цьому заході, хочу висловити подяку всім організаторам і учасникам «круглого» столу.

Демченко Ганна, студентка другого курсу (група ПР-17-3):

— Дуже радісно усвідомлювати, що наші студенти не залишаються осторонь існуючих проблем суспільства! Ми дуже вдячні Дутчак Вірі Федорівні, що організувала цей захід і допомогла нам розібратися з актуальними питаннями, пов’язаними з відповідальністю за правопорушення у сфері охорони навколишнього природного середовища. А ми у результаті підготували і донесли до аудиторії важливість цих проблем і шляхи їх вирішення.

Беркун Кароліна, студентка 3 курсу групи ПР 16-1:

— «Круглий» стіл був присвячений темі екології Криворіжжя, а приурочений до 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи – найбільшої техногенної трагедії. Доповіді студентів були поділені на два сектори, що було дуже зручно. Було помітно, як хвилювався і добре підготувався другий курс. Вікторія Коцуба трохи просвітила нас щодо використання пластику та пакетів в екології і раціональні шляхи вирішення цих проблем. Загалом, підводячи підсумок, це був дуже цікавий захід. Віра Федорівна була організатором і все пройшло на вищому рівні. Дякуємо за такий захід.« Повернутися

Інформаційні партнери