Розповідає Вікторія КОЦУБА

Зазвичай, люди підсумовують свої досягнення та невдачі у період рік\півроку\квартал, а я хочу підсумувати свій вересень, оскільки він видався вкрай насиченим на події, а особливо — на емоції!

1 — 3 вересня — непереборне відчуття плинності часу та, водночас, радості, що вже 4 роки у любому Криворізькому економічному.

7 вересня — вперше побувала у справжнісінькій квест-кімнаті за мотивами фільму та книги Стівена Кінга «1408». Розгубленість, емоції та загадковість — три основні речі, які відчувалися впродовж квесту) За що, власне, вдячна.

8 вересня стало насиченим різними подіями: від засідання Довгинцівського осердку ПП «Сила людей» Кривого Рогу (ознайомлення з діяльністю, мізковий штурм стосовно проблем району та подальших шляхів їх вирішення) і бурхливим дійством, що розгорталося на нашій локації від Криворізького економічного на «Ночі індустріальної культури-2018». До слова, саме з цієї локації почалася діяльність Green power of the university у цьому навчальному році, оскільки саме там функціонував наш екологічний простір, закликав громадян до роздільного сортування відходів і свідомого природокористування.

9 вересня — чудова компанія, «крутий» вечір і море всього цікавого разом із любим РСС.

11 вересня — установчими зборами було створено Молодіжне крило «Сили людей» Кривого Рогу! Молодь – сила. Натхненні й завзяті, амбіційні та вмотивовані змінювати місто на краще.

13 вересня — день починався прибиранням території біля метро (зупинка «Кільцева»), а продовженням екологічного руху стало те, що командою Green power of the university навідалися до студентів Криворізького факультету НУ «Одеська юридична академія» та у форматі діалогу поспілкувалися про нинішню екологічну ситуацію у місті, розповіли про Цілі сталого розвитку ООН 2020 та закликали долучитися до акції Всесвітній день прибирання 2018.

15 вересня — на превеликий жаль, було перенесено організовану нами акцію «Всесвітній день прибирання 2018 у Кривому Розі» від «Let`s do it. Ukraine», проте цей день став неначе своєрідним тимбілдингом з абсолютно різними людьми.

19 вересня — і знову ми на прибиранні, підтримуємо акцію «Зробимо береги річки Саксагань чистими!»

20 вересня долучилася до громадського обговорення стосовно наміру ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел Гірничого департаменту.

21 вересня — нещодавно проходила першу квестову гру, а тепер маю досвід у проводженні таких ігор завдяки Quest Life) Дарує емоції та враження, а на що інше, як не на це витрачати кошти та час? — Тільки на круті емоції та незабутні враження!

22 вересня — виїзна «Школа лідерства» для студентів та абітурієнтів. Саме вона дає змогу ближче познайомитися з різноманітним, багатогранним студентським життям і відповідає на питання «Хто такий управлінець?» та «Хто такий лідер?»

25 вересня — була зібрана конференція студентів, згідно якої оголошено про вибори голови РСС КЕІ та голів РСС факультетів.

27 вересня — мені, як менеджеру, було ду-у-у-у-же цікаво слухати Світлану Сову на заході, ініційованому Лігою студентів АПУ та Молодіжним крилом «СЛ КР». Хоча я й не правник, проте з «Кави з юристом» почерпнула, ну, просто-таки перелік «крутих» порад для громадського діяча, для менеджера, для підприємця і просто як для людини, яка щодня спілкується з десятками людей. Дякую і з нетерпінням чекаю продовження.

29 вересня — цілий Екодень! Неймовірно, але ранок починався з флешмобу#яХочуДихати від ДТКР (Ми захищали конституційне право громадян України на безпечне для життя і здоров’я довкілля, нагадували про жахливий екологічний стан промислових міст, а також підписали петицію «Про визнання міст Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя зоною надзвичайної екологічної ситуації», до чого вас також закликаємо), а продовжувався нашим першим ЕКОмаршрутом у Кривому Розі!

Екомаршрут — це не типове прибирання, не «суботник», а ціла акція, направлена на покращення екологічної ситуації у місті, його «очищення» від куп сміття. У результаті, ми за 2,5 години встигли прибрати сміття на 10 маленьких, 6 середніх і 9 великих пакетів, проходячи по маршруту від площі Олександра Поля (ПК «Мистецький») і до кінотеатру «OLIMP». Проводили прибирання в Саксаганському парку, біля стадіону ДСЮШ № 10, вул. Бикова, вул. Володимира Великого, вул. Софії Перовської, вул. Тесленка та вул. Катеринівської.

І це тільки початок, адже екологічні акції та заходи плануємо проводити часто.

І 30-е… Останній день місяця. День, сповнений бурхливими емоціями, які стрімко змінюються, натхненням, вічно швидкоплинним часом, коли ти просто хочеш 30 годин на день, бажанням працювати та основне — моментом ясності, чесності, відкритості.

З нетерпінням чекаю, що буде далі.« Повернутися

Інформаційні партнери