Шановні студенти!

З 2017 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет  імені Вадима Гетьмана» діє кафедра військової підготовки та проводиться навчання студентів за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковими спеціальностями:

  • «Організація продовольчого забезпечення військ, експлуатація та ремонт технічних засобів продовольчої служби»;
  • «Організація речового забезпечення військ, експлуатація та ремонт технічних засобів речової служби».

Перевагою програми є її практична спрямованість. КНЕУ закріплений за 229 Об’єднаним центром забезпечення тилу ЗС України, де студенти відпрацьовують практичні питання на реальних засобах тилу. Крім того, на кафедрі військової підготовки обладнані спеціалізовані класи фахової підготовки, що оснащені технічними засобами тилу, зразками військової форми одягу, та інше.

На кафедрі  військової підготовки працюють висококваліфіковані фахівці з великими досвідом викладацької діяльності, а також спеціалісти в сфері тилового забезпечення військ – носії практичного досвіду. Зокрема, представники командування тилу ЗС України проводять заняття з питань організації та здійснення тилового забезпечення.

Форма навчання – очна. Модель підготовки передбачає здійснення навчального процесу на базі кафедри військової підготовки КНЕУ у строк від двох до шести тижнів навчального року протягом 2 (двох) навчальних років.

Додаткова інформація на сайті КНЕУ, електронна адреса: https://vp.kneu.edu.ua/ua/

Бажаючим звертатися до відбіркової комісії – (098)207-36-48, (098)424-12-45« Повернутися

Інформаційні партнери