Телебачення, представники преси, шановні гості – воїни-атовці, капелани, представники криворізького «Червоного Хреста» й волонтери – зібралися 29 грудня в актовій залі Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», що знаходиться у навчальному корпусі № 3 на площі Визволення, 2, щоб вшанувати президентською відзнакою учасників АТО та волонтерів, які докладають багато зусиль для досягнення миру.

Серед нагороджених за гуманітарну участь в АТО – директор КЕІ ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» професор Андрій Валерійович Шайкан.

«Дуже приємно мені за людей, які зібралися в залі, — сказав він. — Це люди різних професій, різного соціального статусу, але всі вони разом роблять спільну справу на користь держави, на користь людей. Відчуваю велике піднесення й віру, що все у нас в Україні буде добре».

…Розпочався цей урочистий захід із виконання Гімну України та Молитви за нашу державу.

Керівник Координаційного Центру допомоги воїнам АТО та їхнім сім’ям Вікторія Андріївна Самойленко-Тидір привітала всіх із цією знаменною подією і урочисто вручила кожному із 34-х криворіжців президентську відзнаку.

Не встигають давати інтерв’ю всім присутнім на заході ЗМІ волонтери. Тут представники і «1-го Міського», і «Криворіжжя», і ТРК «Рудана» – за постійне висвітлення подій, що відбуваються в Координаційному Центрі, їх нагородили подяками.

 

Володимир Дмитрович Бабенко, волонтер, говорить журналістам:

«Головне – щоб настав мир, щоб усі повернулися додому живими і здоровими, — і додає: – Я ніколи не думав, буду Росію вважати ворогом. Я ніколи не думав, що переживу ті почуття, які пережили наші воїни в 1917-му, 1941-му та 2014-му роках. Я сподіваюсь, що 2018-й рік буде роком нашої Перемоги, бо у нас є все: і героїзм, і міцність духу».

 

Торкнулися кожного серця слова отця Івана, який сказав:

«Допомагаючи ближнім, ми допомагаємо собі… Коли ми допомагаємо, ми відчуваємо любов Бога і стаємо ближчими до Бога».

Серед нагороджених: Іван Талайлов, Сергій Переверзєв, Людмила Подольська, Олена Корж, Володимир Іваненко, Ніна Турчаніна, Денис Рябий, Сергій Решотка, Дмитро Бондарекно та ін. Два дні тому в обласній держадміністрації отримали нагороди Олена Корж, Інесса Біла, Володимир Бабенко та ін.

Вітаємо всіх із великою нагородою!« Повернутися

Інформаційні партнери