29-30 березня 2018 року в Одеському національному політехнічному університеті на базі кафедри підприємництва і торгівлі було проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність».

На конкурс дипломних робіт освітнього рівня «магістр» було надіслано 104 роботи з 39 вищих навчальних закладів та з 20 міст України. Журі у кількості 23 осіб склалося з представників 15 ВНЗ (9 міст України), серед яких: Одеський національний політехнічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний торговельно-економічний університет, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля», ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет», Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, Житомирський державний технологічний університет, Запорізький національний технічний університет, Львівський торговельно-економічний університет, Міжнародний університет фінансів, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Одеська державна академія будівництва та архітектури, Університет митної справи та фінансів, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

Криворізький економічний інститут за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на конкурсі представляли два студенти факультету економіки та управління, групи ПТБД-16-1м: Ширков Ігор з темою: «Конкурентоспроможність бізнесу та обґрунтування стратегії її забезпечення» (науковий керівник Радько В.М), який виборов премогу у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльніст» і був нагороджений дипломом ІІІ ступеня та Чаусов Олександр з темою: «Формування механізму управління ефективністю піддприємницької діяльності (бізнесу» (науковий керівник Проволоцька О.М.), який став переможцем у номінації «За високий рівень теоретичного обгрунтування досліджуваної проблеми».

Ширков Ігор, студент спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» гр. ПТБД-16-1м:

«Цій важливій та складній перемозі передувала ще більш складна робота протягом навчання в КЕІ…В 2012 році вступив до КЕІ на спеціальність «Економіка підприємства», мені було цікаво пізнати механізм управління підприємством, зокрема промисловим, адже на меті маю стати професіоналом у економічній сфері та сфері державного управління.

Вже з перших курсів цікавився науковими конференціями та форумами, приймав у них участь. На 4му курсі з моїм науковим керівником Радько Вікторією Миколаївною написали наукову роботу на тему: «Конкурентоспроможність підприємства: теоретико-методичні проблеми дослідження та умови підвищення», отримали перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напряму «Економіка та управління підприємствами» (диплом ІІІ ступеня).

Чому я вступив на магістратуру за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»?

Бо це актуально для сучасного ринку. Торгівля – двигун прогресу. Підприємництво або самозайнятість – мета будь-якої успішної людини. Біржова діяльність – варіант розібратись у цінних паперах та вигідно інвестувати. Будь-який з компонентів даної спеціальності спрямований отримати дохід.

З 2-го курсу я почав працювати. Вже на 5-му почав отримувати досвід за фахом. Мені було цікаво «як насправді?», «як в реальному житті функціонує підприємство?».

Спираючись на наш досвід і вже знайому тематику, утвердили тему диплому: «Конкурентоспроможність бізнесу та обґрунтування стратегії її забезпечення». Базовим підприємством обрали ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Після захисту підготували копію диплому та відправили її в Одеський національний політехнічний університет на Всеукраїнський конкурс дипломних робіт, де отримали перемогу (диплом ІІІ ступеня).

Підготовка до конкурсу потребувала великих витрат часу на написання роботи, яка містила у собі критерії успіху, зазначені у положеннях до конкурсу.

Ми з науковим керівником раді, що знову відстояли честь та ім’я Криворізького економічного перед серйозними конкурентами з провідних ВНЗ усієї України, адже на сьогодні перед науковою елітою КЕІ стоїть стратегічна мета — відновити престиж та конкурентні позиції інституту на ринку освітніх послуг України.

Висловлюю щиру подяку науковому керівнику Радько В.М. за докладені зусилля у вихованні мене як науковця та координації підготовки сильної ґрунтовної дипломної роботи.

КЕІ – це дійсно початок мого успіху. Доведено на практиці.»« Повернутися

Інформаційні партнери