11 вересня 2017 року, з нагоди Дня фізичної культури і спорту, у спортивній залі навчального корпусу № 2 по вул. Медичній, 16 о 15.00 год. відбулася товариська зустріч із футзалу між командами першокурсників і студентської футзальної команди КЕІ (учасника міської ліги з футзалу м. Кривого Рогу 2017-2018 рр.).

Привітали спортсменів професор Олександр Темченко, голова профкому Алла Максимова, декани Дмитро Волков і Олександр Астаф’єв. Всі побажали нашим спортсменам перемог.

«Заняття спортом і фізичною культурою принесе вам здоров’я і допоможе тримати спортивну форму все життя», — сказала Алла Василівна.

«Навчання і громадська активна діяльність сприятимуть у навчанні і збагатять вас фізично і духовно», — додав Олександр Анатолійович.

Зустріч закінчилася з рахунком 9÷4. Перемогла команда КЕІ, виграв основний склад студентської футзальної команди КЕІ у спарингу з другим складом.

Говорять Владислав Корнійко, капітан збірної команди з футзалу, і Олександр Самчук, віце-капітан:

«Є серед першокурсників перспективні молоді юнаки, яких будемо підключати до основної нашої команди. Треба нам добре підготуватися до початку спортивного сезону, який розпочнеться незабаром у жовтні. Сподіваємось на тренування і ми готові до перемоги».

 


Алім Батюк, завідувач кафедри фізичного виховання:

«Навчальний рік розпочався. І розпочався він із формування команд з різних видів спорту. Із урахуванням студентів, які вступили на перший курс, йде відбір спортсменів – відбувається комплектування команд. Наше завдання на новий сезон, як і в минулому році, добитися кращих результатів, щоб гідно нести звання Криворізького економічного, а також гідно захищати честь КЕІ і гідно представляти інститут на міських, всеукраїнських та інших змаганнях».

***

З нагоди Дня фізкультурника у міському парку імені Гагаріна 9 вересня відбулися спортивні змагання з легкоатлетичної естафети, в якій взяла участь і збірна команда студентів Криворізького економічного інституту і завоювала третє місце серед спортсменів Центрально-Міського району.

Участь у змаганнях взяли здебільшого студенти 1-2 курсів. Склад команди: юнаки Влад Кортеков, Іван Зайцев, Влад Лещенко, Ян Бехерь, Денис Костів, Максим Голік, дівчата Настя Зайцева, Лоліта Гляненко, Настя Мар’яненко, Юля Скачкова.

Вітаємо зі святом і бажаємо нових спортивних звершень!« Повернутися

Інформаційні партнери