Ось і підійшов до завершення і став важливим життєвим рубежем для кожного студента цей день – день захисту дипломних робіт. Схвильовані, урочисті, вони чекають своєї черги, щоб постати перед Державною екзаменаційною комісією з багажем своїх знань, які вони здобули, навчаючись у Криворізькому економічному інституті.

На кафедрі міжнародної економіки очолює ДЕК Леся Омелянівна Петкова, завідувач кафедри міжнародної економіки та бізнесу Черкаського державного технологічного університету. Члени комісії: д.е.н., професор В.В. Кулішов і к.е.н., доцент І.Г. Єгорова.

Ділиться враженнями від захисту п’ятикурсників факультету міжнародних економічних відносин спеціальності «Економіка та управління» доцент кафедри міжнародної економіки, секретар ДЕК Г.В. Пурій:

Голова комісії ДЕК Л.О. Петкова висловила своє задоволення підготовкою наших студентів, адже вони показали хороші знання своєї спеціальності, гарно орієнтуються в ситуації з міжнародної економіки.

Всіх студентів екзаменатори привітали з цією важливою у їхньому житті подією і побажали знайти своє гідне місце, віднайти своє призначення у великих міжнародних компаніях. Іще їх запросили продовжити навчання на магістратурі.

13 червня захищались п’ятикурсники: 9 студентів денного і 4 студенти заочного відділення. Всі захистилися успішно. Троє з денного відділення захистилися на відмінно і отримають дипломи з відзнакою. Вони протягом навчання в інституті брали активну участь у науковій діяльності, готували тези й доповіді та брали участь у наукових конференціях. Це Катерина Глушак, Дар’я Мартієнко й Олександр Мотз. Їх уже чекають на робочих місцях ПівнічГЗК, ПівденГЗК, ЦГЗК. Вони незабаром працевлаштуються на цих провідних криворізьких підприємствах, де вже пройшли співбесіди і готові там працювати.

Одними з перших захистилися цього дня і поділилися своїми переживаннями й емоціями Владислав Вишневецький, Богдан Лукомський та Олена Завірюха.

Владислав Вишневецький:

Тема моєї дипломної роботи – «Управління міжнародною маркетинговою діяльністю підприємств». Потрібний для написання матеріал, над яким я працював, брав із книг та Інтернету. Керівник моєї дипломної роботи к.е.н., доцент І.Г. Єгорова. Що я зараз відчуваю? Скажу так: ніби камінь із плечей упав, відчуваю таку полегкість. Те, про що мріяв на даному етапі, я досягнув. Хочу подякувати викладачам нашого інституту за роки навчання та отримані знання. Всім велике спасибі.

Богдан Лукомський:

Тема моєї дипломної роботи – «Стратегія діяльності підприємства на міжнародних ринках». Всі необхідні дані я почерпав з Інтернету сайту ПАТ «КГЗО» (ремонтний завод): дані на прибуток тощо. Заохотив до навчання в КЕІ мене мій брат, хоча сам він закінчив педагогічний інститут і став хореографом. Полегшення відчуваю на душі, гордість і радість водночас. Вдома на мене чекає мама, яка, звичайно ж, буде дуже рада моїм досягненням.

Олена Завірюха:


Тема моєї дипломної – «Обгрунтування збутової програми підприємства на зовнішньому ринку». Науковий керівник роботи – д.е.н., професор В.В. Кулішов. Я не шкодую, що прийшла навчатися в КЕІ. Мої знайомі гарно відгукуються про наш навчальний заклад, тож 5 років тому я довго не думала, куди вступати. Через рік прийшла навчатися сюди і моя подружка, зараз вона закінчує четвертий курс. Це Маша Косенкова. Настрій сьогодні у мене піднесений, просто не віриться, що я вже випустилась із потрібним багажем знань і дуже з цього задоволена. Я вже працюю на приватному підприємстві «Меблеві тканини». Було важко поєднувати навчання і роботу, але все в мене вийшло. Я дуже вдячна моїм викладачам і керівникам, які розуміли мене і йшли назустріч, надаючи можливість працювати неповний робочий день та отримувати індивідуальні завдання, які я вчасно відпрацьовувала.« Повернутися

Інформаційні партнери