Два дні, 27 і 28 листопада 2017 р., велася боротьба за вихід у фінал кубка міста з волейболу. Зі збірною командою КЕІ грали спортсменки з Миколаєва

Про гру розповідає завідувач кафедри фізичного виховання, кандидат соціологічних наук, суддя міжнародної категорії, тренер з волейболу Алім Миколайович Батюк:

«Закінчилися ігри півфінального кубка міста серед жіночих команд. Ми грали з дитячо-юнацькою спортивною школою міста Миколаєва у півфіналі кубка. В результаті цих двох ігор маємо 3:0 (у перший день) і 3:0 (другого дня) ми вийшли у фінал кубка міста.

Фінал відбудеться 24 грудня на базі спортивного клубу «Локомотив», що в Довгинцівському районі. Ми будемо грати з переможцем пари «Богатир» – це заводська команда «МітталСтіл Кривий Ріг» або з «КТУ» Криворізького національного університету.

Враження від гри сьогодні гарні. Дівчата чудово грають, хороша у них кваліфікація. Молодці! Правда, з Миколаєва була трохи слабша команда – не дала нам гідного супротиву. А в принципі, результат очікуваний».« Повернутися

Інформаційні партнери