У нашому інституті поряд із навчальним процесом та різноплановим культурно-громадським життям належна увагу приділяється і розвитку студентського спорту. 

 Зокрема, проведені змагання з волейболу, шахів, настільного тенісу серед збірних команд факультетів у залік Спартакіади 2017-2018 н.р. За попередніми підсумками в фаворитах юридичний факультет і факультет економіки та управління з рівною кількістю очок, але попереду вирішальні змагання з футзалу, легкої атлетики та баскетболу, які визначать спортивного  лідера.

За результатами виступів у сезоні 2017/2018 рр. студентська команда з футзалу виконала поставлене на початку змагань амбіційне завдання – фінішувати у першій трійці команд Першої ліги міста Кривого Рогу з футзалу, зайнявши третє місце  (тренер Темченко О.А.)

 Зайняли 9 місце в  міському легкоатлетичному кросі, який відбувся 11 квітня 2018 року. Взяли участь у легкоатлетичній естафеті на призи газети «Червоний гірник» 1 травня 2018 року.

Жіноча команда КЕІ з волейболу зайняла 2 місце в змаганнях на Кубок міста-2017 з цього виду спорту та в 2018 році 2 місце в рамках  Чемпіонату міста, також  дебютували в першій лізі Чемпіонату України з волейболу  (тренер Батюк А.М.)

Крім цього, діють у КЕІ спортивні секції: волейбол – тренер Батюк А.М., баскетбол – тренер Кайда Е.О., футбол – тренер Темченко О.А., Кайда Е.О., аеробіка – тренер Дроннікова Т.А.

                                                                                 Кафедра фізвиховання.

 « Повернутися

Інформаційні партнери