Пройшовши випробування у формі тестування, нам випала можливість увійти у сотню студентів з усієї України, які на власні очі побачать сучасне виробництво електроніки, яке реалізує американська компанія Jabil в Ужгороді. Для нас організована екскурсія заводом, різноманітні майстерні та майстер-класи, а також сесія запитань і відповідей стосовно ключових моментів реалізації сучасного виробництва електроніки в Україні.

І ось ми щойно повернулися з Ужгорода, маленької подорожі, яка принесла нам багато гарних вражень і знайомств. Описати словами враження складно, оскільки відчуття, як відомо, можна лише пережити, але спробувати висловити їх варто.

Почалося все з того, що завідувач кафедри міжнародної економіки Володимир Васильович Кулішов поділився зі студентами роздруківкою із пропозицією пройти тестування, успішне складання якого дало б охочим змогу відвідати сучасне виробництво новітньої електроніки в Україні у місті Ужгороді, яке реалізує компанія Jabil.
До зазначеної дати всі бажаючі спробували свої сили, і вісім чоловік з нашого інституту приєдналися до складу учасників Jabil Manufacturing Day 2017.

Разом зі мною це такі студенти:
Грабова Анастасія — МЕВ-17-1м (п’ятий курс),
Гура Ольга — ЕК-17-1м (п’ятий курс),
Дрофа Тетяна — МЕВ-16-1м (шостий курс),
Дмитрів Анастасія — ОІОП-17-1м (п’ятий курс),
Коцюмбас Дар’я — ЕК-17-1м (п’ятий курс),
Суздаль Наталя — МЕВ-16-1м (шостий курс),
Чепела Владислав — МЕ-14-1 (четвертий курс).

Про враження від поїздки читайте у випуску газети «Вісті з економічного…», що вийде у жовтні.« Повернутися

Інформаційні партнери