7 грудня на зібранні викладачів і співробітників інституту та всіх бажаючих, які прийшли до Центру допомоги воїнам АТО та їхнім сім’ям, розглядалося питання – «Основні принципи проведення ремонту та модернізації навчального корпусу з урахуванням потреб маломобільних груп населення».

Перед присутніми, які зібралися в 15-й аудиторії навчального корпусу інституту № 3, що на площі Визволення, 2, виступив директор КЕІ професор Андрій Валерійович Шайкан.  Він, зокрема, зупинився на реалізації наданого гранту для реконструкції будівлі, ремонту навчального корпусу, розповів про хід і ведення будівельних робіт.

На запитання, які ставили учасники зібрання, директор дав
вичерпну відповідь.

Виступила перед присутніми і керівник Центру допомоги воїнам АТО та їхнім сім’ям Вікторія Андріївна Самойленко. Вона докладно розповіла про роботу Центру.

— Сьогодні відбулися дуже плідні громадські консультації з приводу реалізації Гранту, який ми отримали від Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, — сказала В.А. Самойленко. — Прийшло чимало людей, які задавали слушні питання. А зібралися тут різні люди: пенсіонери, працівники Центру, воїни АТО, люди з інвалідністю, переселенці, тобто представники різних категорій населення, які відгукнулися на оголошення і прийшли сюди. Я думаю, все було добре викладено у виступах й донесено про роботу Центру, а саме про грант і плани на майбутнє.

 

 

 « Повернутися

Інформаційні партнери