10 липня розпочалась робота відбіркової комісії Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

— Співробітники всі готові до роботи, обладнання працює справно, — розповідає Анатолій Анатолійович Супрун, відповідальний секретар відбіркової комісії. – Наші працівники надають консультації для вступників, допомагають подавати заяви в електронній формі, роз’яснюють вступникам і їхнім батькам різні аспекти тих спеціальностей, які кого цікавлять, стосовно вступу до нашого навчального закладу вищої освіти. Сьогодні прийшли здавати документи вступники й пільгової категорії – це інваліди війни. Також прийшли здавати документи для вступу на освітній рівень «Бакалавр» на базі ОКР «Молодший спеціаліст». Це окрема категорія, тому що вони подають заяву в паперовій формі, а не в електронному вигляді. Розпочалась також робота і з прийому на магістратуру (теж у паперовій формі). Це окремий напрям. На сьогоднішній день вступників на магістратуру мало, тому що ще невідомі результати ЗНО – тож чекаємо результатів.

Говорить Ольга Ігорівна Орлова, доцент кафедри соціально-гуманітарних наук:

— Відбувається прийом документів для вступу на освітній рівень «Бакалавр» на базі ОКР «Молодший спеціаліст» для продовження навчання. Сьогодні в нас є така особливість – на економічні спеціальності вступники повинні принести свої ЗНО. Якщо абітурієнти вступають на свою спеціальність, то мають можливість навчатись 2 роки. Якщо спеціальність за їхнім дипломом не співпадає з бажаною спеціальністю нашого інституту, то навчання триває 3 роки. Ми розпочали прийом документів із хорошим настроєм, чекаємо на майбутніх студентів, тож запрошуємо всіх на навчання!

Доповнює інформацію про прийом документів і вступ до вишу Ольга Володимирівна Смирна, заступник відповідального секретаря  відбіркової комісії з питань оформлення документів абітурієнтів, які вступають на освітній ступінь «Бакалавр»:

— Ми розпочали обробку електронних заяв  для вступу на ОС «Бакалавр», які надходять від самого ранку. Абітурієнти, які ще не визначились зі спеціальністю, особисто або з батьками, приходять для консультацій. Основні питання, що їх турбують, стосуються конкурсних предметів, порядку встановлення пріоритетів, особливостей навчання за тією чи іншою спеціальністю.

У цьому році наш інститут пропонує абітурієнтам можливість вступу на основі результатів складання ЗНО з двох предметів за спеціальностями: «Психологія», «Право», «Облік і оподаткування» і «Фінанси, банківська справа та страхування». Це дуже зручно для абітурієнтів, особливо якщо вони вирішили змінити напрям своїх уподобань, але не мали можливості змінити предмети ЗНО. Особливо цікавою є спеціальність «Психологія», яка відкриває нові перспективи і можливості як для абітурієнтів, так і для розвитку нашого інституту. За цими програмами абітурієнти навчаються два роки та отримують диплом молодшого бакалавра. Він має можливість працевлаштуватися, поглибити свої знання та підвищити рівень освіти, вступивши на освітній рівень «Бакалавр».

— Сьогодні розпочався прийом документів і для бажаючих вступити на ОС «Магістр». У цьому році багато змін у правилах прийому. Так, бажаючі навчатися мають скласти випробовування з іноземної мови у формі ЗНО. Це не стосується тих осіб, які вже мають диплом магістра або спеціаліста. Для таких останній рік вступу по випробуванням в навчальному закладі. Прийом документів відбувається в ауд. 203, в корпусі 2, де працює вся відбіркова комісія, — додає заступник відповідального секретаря відбіркової комісії, відповідальна за оформлення документів абітурієнтів, які вступають на освітній ступінь «магістр» Тетяна Юріївна Бондаренко.

Про своє бажання навчатись у КЕІ говорить Євген Дмитрович Михайлюк:

— Я закінчив 49 школу, що на КрЕСі ще в 2000 році. Вступив до 29-го училища, закінчив його. Маю спеціальність зварника. Ще навчався в 30-му училищі. Потім пішов працювати на шахту. Відпрацював у шахті років з п’ять і почалась у нас країні війна. Пішов в АТО, воював у 40-му батальйоні «Кривбас». Пройшов Іловайськ, Горлівку, Старобешево… І ось тепер я вирішив скористатися державною пільгою на вступ до вишу.

Зрозумів, що потрібно вчитися, тому що я отримав поранення (я інвалід війни 3-ї групи) і працювати фізично мені вже нереально. Я обрав факультет економіки і управління, буду вивчати менеджмент. Тепер готуюсь до іспитів.

— Ми закінчили Криворізький коледж економіки та управління, — говорять подруги Анастасія Христенко і Аліна Худікова. – Ми щойно здали документи і точно вже вирішили: продовжимо навчання в КЕІ. Спеціальність обрали «Фінанси, банківська справа та страхування». Сподіваємось на кар’єрний ріст після закінчення інституту.

— Я поки що тільки створила свій електронний кабінет, зареєструвалась, — говорить Катерина Шалівська.

— Ми прийшли сюди з мамою, Наталею Олексіївною, мама завжди підтримує мене і вболіває за мене. Я закінчила 32 школу, що на 7-му Зарічному зі срібною медаллю. Стосовно спеціальності, яку б я хотіла отримати… Мені більш за все подобається «Менеджмент», тому що я люблю спілкування з людьми. Буду навчатись на факультеті економіки та управління. Ще не визначилась із містом, де хочу навчатися – чи тут, чи в Києві. Мені хочеться в столиці…« Повернутися

Інформаційні партнери