Еко, еко, еко — майже на кожному кроці ми чуємо ці три літери, але насправді, так мало знаємо про це

Знаємо, що необхідно берегти планету — не бережемо.
Знаємо, що завдаємо їй майже непоправної шкоди – продовжуємо це робити.
Знаємо, що значить «еко» – не розуміємо суті.

На жаль, такі реалії. Але волонтери з Green Power of the University — Екологічний простір намагаються це змінити. Окрім баків для сортування, різноманітних акцій, організації прибирань, вони займаються ще однією, не менш важливою роботою — навчають екологічному мисленню інших.

І як ще корисніше провести свою п’ятницю, як не з’їздити до смт. Широке до школярів, аби поспілкуватися з ними стосовно екологічної ситуації у світі та в Україні, розповісти про те, як людство бореться з основними екологічними проблемами, та про багато інших цікавинок?!

Одна із представниць екоруху, Кріс, поділилася своїми думками:

— Я студентка першого курсу, і для мене це було щось новеньке. Мені дуже сподобався такий захід. Ми приїхали до широківської школи порозмовляти з дітьми про екологію. Сніжана розповіла діткам про сталий розвиток в Україні та у світі, Даша – про необхідність сортування відходів та як правильно робити це в ігровій формі. Самі ж діти охоче ділилися своїми думками стосовно нової інформації, щиро дивувалися тому, наскільки буденні речі (невідсортована пляшка, папірчик) можуть зашкодити планеті та всьому живому.

Хочу підкреслити маленьку приємніть: коли ми тільки зайшли до школи, при вході стояли баки для сортування сміття – тобто діти знають, як потрібно сортувати і переробляти сміття, а не викидати десь на вулиці.

Завдяки небайдужості підростаючого покоління ми маємо шанси на спасіння, долучайтесь і ви!

Відбувся міні-лікбез для перших та других курсів про діяльність #Green_Power

Учасниця еко-руху Даша Ободець розповіла нам про всю серйозність недбалого ставлення до природи і фатальні наслідки. У стислій формі піднімались такі питання:

Чим займається #Green_Power? Чому важливо сортувати сміття? На які три види для початку можна сортувати сміття? Були запропоновані альтернативи для зменшення свого екологічного сліду на Землі. Які заохочуючі акції пропонує #Green_Power?

Ми сподіваємося, що всі присутні переосмислять своє ставлення до навколишнього середовища і винесуть із цього цінні знання.

Ваші #Green_power
#ecofreandly #eco #zerowaste #сортуй #еко #Кривий_Ріг #КЕІ #РСС_КЕІ.« Повернутися

Інформаційні партнери