Про початок реєстрації електронних кабінетів вступників розповідає фахівець Центру студентських комунікацій КЕІ Раїса Олексіївна Дрьоміна:

— З 1 липня розпочалась реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, які бажають вступати до вишів у цьому році. Їм була надана можливість зареєструвати свій кабінет. Дуже добре, докладно і зрозуміло було дано роз’яснення з цього приводу – як зареєструватися і що для цього треба робити. І вже в перший день по всій країні буквально 15 тисяч зареєстрували свій електронний кабінет. До нас в ЦСК уже заверталися батьки вступників і самі вступники, цікавились спеціальностями, які можна здобути, навчаючись в інституті. Багато хто із вступників уже визначився, куди буде вступати і на які спеціальності. Їм була надана допомога. Найбільшу увагу звертають вступники на спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Це нова спеціальність, вона сьогодні набула популярності і затребувана. Цікавляться майбутні вступники спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», а також спеціальністю «Інженерія і програмне забезпечення». Але все ще попереду, все тільки розпочалось… В основному, зараз іде реєстрація кабінетів: для цього потрібне фото 3х4, атестат, додаток до атестата, тобто стандартний набір документів.

Бажаємо успіху майбутнім вступникам! І чекаємо на навчання до нашого Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».« Повернутися

Інформаційні партнери