Студенти-першокурсники, наші майбутні журналісти-міжнародники, спробували висловити свої думки стосовно такої, здавалось би, простої речі – написати есе на тему «Ну, що б, здавалося, слова…»  Думки щирі, сповнені розуміння важливості у житті людини сили слова. Послухаймо ж, що вони пишуть

«Слово – найсильніша сила, яка може йти із вуст людини. Воно може доторкнутися серця. Слово здатне як приносити щастя, так і біду, надихати і скувати душу.  Коли ми слухаємо людину, то одразу розуміємо, хто перед нами, яка це людина. Мене слова мотивують на якусь дію, працю, особливо на роботу над собою. Від цього хочеться ставати ще краще» (Дарина Попова).

«Слово є невід’ємною частиною життя кожної людини. Слово формує людину як особистість і дає їй можливість розвиватися. Словом можна покалічити людину більше, аніж зброєю, і словом можна надихнути на подолання труднощів у житті. Сила слова є, була і завжди буде» (Максим Марковський).

«Вся сила людства захована у словах, адже масштаб і спектр їх дії неймовірно великий і вживаний. Слова керують, мотивують, спонукають до дії, викликають радість, захоплення, смуток або біль. Тож, що б, здавалося, слова? Слова – найважливіша частина вираження власної думки та почуттів, а ми, в свою чергу, несемо відповідальність за них перед собою і перед іншими людьми» (Мирослава Гращенкова).

«Слово є однією з найважливіших енергетичних сил у нашому житті. Завдяки йому ми спілкуємося, ним ми передаємо свої думки. Слово як прожектор, завдяки йому ми можемо відрізнити себе і показати іншим або звернути увагу на існуючі проблеми. Справді, слово має величезну силу. Слово може як будувати, так і руйнувати, як вбивати, так і воскрешати. Тому такою силою варто користуватися обачно» (Антон Алексанкін).

«Ми формуємо думки за допомогою слів. Добрим і мудрим словом можна виправити багато неправильних рішень, тому потрібно силою слова пробуджувати найкращі якості людської душі – милосердя, доброту і щирість» (Юлія Бокій).

«Слово для мене – поняття багатозначне. Це засіб отримувати й передавати інформацію, впливати на настрій і думки людей, висловлювати почуття. Слово – це велика сила, яку треба спрямовувати лише на добро: накопичувати знання, підтримати друга у складній ситуації, дарувати радість, щастя. Отже, слово робить людину людиною» (Євгеній Величко).

«Слово – це просто закодована інформація. Інформація – це пожива для мозку, тому слово таке важливе для людини як засіб обміну думками і самовираження. Воно потрібне для соціального спілкування. Слова мають бути чистими, без непотрібних конструкцій і заключати у собі цінність. Слово повинне задовольняти людину в духовному плані» (Владислав Кулєєв).

«Слово – що воно таке? Креше, як камінь, живе, як ріка, прудке, як вітер, різнобарвне, як веселка… Це відголос душі народу, що летить у простір і, мов птах, на крилах несе думку. Це ключ, який відкриває нам світ і всі його таємниці. Якщо умієш володіти словом, то ти щасливчик – уся земля біля твоїх ніг. За словом – розквіт і погибель нації, слово – це те, що змушує нас радіти так само, як і страждати. Необережно сказане слово може навіть зруйнувати чиєсь життя. Велику силу мають слова!» (Ліна Петрова).

«Слово може спонукати до дії, образити і подарувати радість. Слова можуть впливати на наш настрій і торкатися наших сердець» (Валерія Балан).« Повернутися

Інформаційні партнери