Одним із шляхів психологічної допомоги до професійного самовизначення учнів є правильна і, головне, вчасна професійна орієнтація. Роз’яснювальна робота серед молодих людей спрямована на надання допомоги абітурієнту у визначенні й виборі конкретної професії. Здійснюючи профорієнтаційну діяльність, провідні викладачі кафедри менеджменту і публічного управління та адміністрування Коровіна О.В., Гузенко О.П. та їх помічники – студенти старших курсів спеціальності «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» відвідали загальноосвітні школи, технікуми, коледжі Кривого Рогу.

 

Так, наприклад, 1 листопада було відвідано Український політехнічний технікум. Студенти економічної спеціальності технікуму отримали роздатковий матеріал, відомості про професії, можливості та переваги отримання диплома Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Активно допомагали в розповсюдженні інформації студенти кафедри Катерина Лозівець, Владислав Чайка, Владислав Куртеков. Вони розповіли про студентське самоврядування, власний вибір професії, активне студентське життя в інституті.

2 листопада студенти-активісти кафедри менеджменту і публічного адміністрування та викладачі відвідали комунальний навчальний заклад «Червоношахтарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Криворізької районної ради Дніпропетровської області.
Студенти відзначили, що зустріли їх у школі пахощі їдальні, дзвоник зі шкільного уроку, веселі діти, які активно спілкувалися між собою, що навіяло спогади про минулі шкільні роки. На зустріч із представниками кафедри були запрошені школярі 10-11 класів, які із задоволенням та увагою слухали розповідь про Криворізький економічний інститут, про можливості, які можна отримати, навчаючись на різних спеціальностях.

Олена Павлівна Гузенко доступно й цікаво розповіла про популярну спеціальність «Менеджмент» і актуальну в наш час спеціальність «Публічне управління та адміністрування». Студенти Стас Моргач, Катя Лозівець спілкувалися з випускниками про яскраве цікаве студентське життя, співпрацю старшокласників і студентів. Випускники із зацікавленням слухали Стаса Моргача, обмінювалися контактами, запитували про особливості навчання тощо. Учні отримали роздатковий матеріал про професії та вимоги щодо вступу до Криворізького економічного інституту. Прощаючись зі школярами, ми пообіцяли, що будемо їх запрошувати на наші студентські заходи, щоб вони самі власними очима побачили справжнє студентство.

Викладачі кафедри менеджменту і публічного адміністрування.« Повернутися

Інформаційні партнери