В п’ятницю, 2 листопада, студенти першого та другого курсу юридичного факультету разом зі студенткою четвертого курсу Вікторією Чалою провели гру «Мафія»

Як відомо, «Мафія» — салонна командна психологічна покрокова рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості.

Зав’язка сюжету: мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, приймають рішення посадити до в’язниці всіх мафіозі до одного. У відповідь мафія розпочинає війну до повного знищення всіх.

Тож, захопившись ідеєю заходу такого типу, яку надала Дутчак Віра Федорівна (куратор І курсу), студенти за лічені дні зібрали все потрібне для проведення такої гри, придбали необхідний інвентар, а також солодощі, каву та чай для підтримання гарного настрою протягом усієї гри.

По закінченню заходу вдалося взяти міні-інтерв’ю в учасників, адже цікаво було дізнатися, які враження вони отримали від гри «Мафії»:

• — Чи сподобався тобі сьогоднішній захід?

Дар’я Дзюба, ІІ курс: — Так, мені дуже сподобалось. Я сподіваюсь, що ми ще не раз зберемось і так чудово проведемо час.

— Поділись, будь ласка, своїми враженнями від гри.

Ілія Гіоргадзе, І курс: — Я обожнюю настільні ігри, тому те, що організували студенти, не могло лишити мене байдужим. Постійне напруження лоскотало нерви, інтрига не давала сумувати. Не знаю, як почувалися в такій обстановці інші, та я був у захваті.

• — Як тобі наша гра?

Рустам Зарецький, ІІ курс: — Я взагалі обожнюю грати в «Мафію». У школі завжди грали в неї з однокласниками. Сьогодні мені було приємно познайомитися з новими людьми, чай та смаколики зробили гру ще цікавішою. З радістю і надалі братиму участь у подібних заходах.

Дмитро Гушко, І курс: — Особисто я грав до цього велику кількість разів, тому для мене це було не в «новинку», але, тим не менш, сьогоднішня гра була надзвичайно захоплююча. Я отримав багато різнобарвних і незабутніх емоцій та сподіваюсь, що ми ще повторимо.

Олена Писанка, ІІ курс: — Перший раз я грала в «Мафію» і залишилась виключно в позитивних емоціях. Я рада, що І-й курс провів цей захід, адже такі моменти запам’ятовуються назавжди.

Абсолютно всі гравці були задоволені, вони покидали аудиторію з посмішками, обговорюючи проведення, а деякі з них прохали пограти ще, тому що їм неймовірно сподобалось.

Ми вдячні всім, хто взяв участь, у грі, і сподіваємось на подальшу активність та участь у різноманітних заходах наших студентів і чекатимемо всіх у наступному семестрі для чергової гри в «Мафію».

P.S. Окреме «дякую» хочу сказати Вікторії, котра з радістю провела нам цю гру та була найчеснішою ведучою.

Підготувала інтерв’ю студентка І-го курсу Каріна Несенко.« Повернутися

Інформаційні партнери