Громадський бюджет-2019: проголосуйте за наші проекти!

У четвер, 8 листопада, в лаунж-зоні відбувся тренінг «Реалізуй ідею через «Громадський бюджет». Модератор: Інна Миколаївна Сторожук, голова громадської організації «Агенція розвитку «Урбаністичне місто»

Щоб наше місто стало кращим і щоб про нього знали всі – ось таким був заклик до студентської молоді, співробітників і викладачів КЕІ, які прийшли, щоб послухати громадських активістів.

У нас і справді є про що розповісти гостям міста, ми маємо багату історію, безліч переказів щодо виникнення і походження Кривого Рогу і, взагалі, можемо повідати багато цікавого.

Представив гостей заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи, доцент Валентин Валентинович Орлов.

Закликала проголосувати за свої проекти Інна Миколаївна Сторожук, голова громадської організації «Агенція розвитку «Урбаністичне місто». Вона, зокрема, сказала:

— Зараз йде найактивніша фаза реалізації «Громадського бюджету-2019» – це етап голосування.

Для того, щоб якомога більшу кількість мешканців нашого міста ознайомити з цими проектами і привернути саме до них їхню увагу, ми презентуємо сьогодні наші проекти: це мала архітектурна форма – «Криворізька Ейфелева вежа» (проект № 90) і «Подаруй туристам місто» (проект № 44).

Хочу сказати, що це навчальні проекти, які пов’язані з брендингом Кривого Рогу як туристичного центру. Ми прийшли, щоб донести свої ідеї якомога більшій кількості людей і закликаємо проголосувати за наші проекти.

 

 

Про свій проект розповіла завідувач дошкільного закладу
№ 88 Алла Миколаївна Козуб:

— Ми представляємо плавальний басейн центру дошкільного розвитку дитини, що знаходиться на мікрорайоні «Східний-1» Довгинцівського району. Це великий проект. Його номер 89.   Це наш уже четвертий проект і ми хочемо його виграти.

Отже, не будьмо байдужими — проголосуймо за кращі проекти!

 « Повернутися

Інформаційні партнери