9 лютого у навчальному корпусі № 3 Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», що на пл. Визволення, 2, в центрі консультації юридичної клініки була проведена реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) учнів Криворізької центральної гімназії

Про роботу, проведену цього дня, розповідає відповідальний секретар відбіркової комісії КЕІ Анатолій Анатолійович Супрун:

Прийшло на реєстрацію сьогодні два класи одинадцятикласників. Ми розповіли учням про всі важливі моменти з відбіркової кампанії 2018 року. На зустрічі були присутні Валентина Борисівна Хоцкіна, Олена Павлівна Гузенко, Катерина Володимирівна Слюсаренко та ін. Викладачі, які були присутні на зустрічі, відповіли на питання наших потенційних вступників стосовно спеціальностей Криворізького економічного інституту, а також щодо навчання в ньому, про конкурентні переваги. А також ми розповіли, що в інституті відкрита нова спеціальність «Міжнародні суспільні відносини», про ці аспекти розповіла в.о. завідувача кафедри міжнародної економіки К.В. Слюсаренко. Учнівська молодь дізналася про програму «Подвійний диплом», інші міжнародні програми, про напрямки співробітництва з базовим ВНЗ – КНЕУ імені Вадима Гетьмана, іншими вищими навчальним закладами.
Зустріч була конструктивною, в технічному плані завдання виконане. Всі учні пройшли реєстрацію.

Говорять майбутні вступники

Єлизавета Шакула, учениця 11-го А класу Криворізької центральної гімназії:

Я мрію навчатися на юридичному факультеті і працювати в МВД, хочу вивчитися на слідчого. Мене цікавлять юридичні справи. У мене тато кінолог. Він працює в міліції. Це людина, яка виїжджає на розслідування з собакою. У нього є на роботі службова собака і ще одна з’явилася, а у нас вдома лише два мопси. Мені дуже подобається ця професія.

Анжеліка Темнік:

Я навчаюсь у Криворізькій центральній гімназії. Напрям навчання у нас економічний, але мене більше цікавить інше. Я хочу поїхати до Києва і вступити на хореографію в інституті Михайла Поплавського. Я з раннього дитинства займаюсь професійними танцями. Тож хочу танцювати і працювати як хореограф, а потім у майбутньому відкрити свою студію. Це моя мрія. Я вже 11 років танцюю естрадно-спортивні танці у професійному колективі «Ювента».« Повернутися

Інформаційні партнери