Оголошення, яке було на сайті нашого інституту, кликало студентів-першокурсників на семінар з основ фінансової грамотності. Він відбувся 7 листопада у приміщенні навчального корпусу № 2 (вул. Медична, 16) у 313-й аудиторії.

Семінар провела Інна Платонова, регіональний директор компанії «MetLife». Вона розповіла про свою компанію, про те, що в ній навчатися легко, і варто передавати один одному ці знання.

Безліч питань було задано лекторові під час розмови. Інна Іванівна відповідала на всі питання і прагнула донести студентській молоді усі «ази» фінансової грамотності, здебільшого на прикладах зі свого життя і своїх друзів.

Як можна зберегти кошти? Як заробити на життя і зуміти відкладати їх на різні цілі? — Ці та інші питання цікавлять кожного з нас.

Зрозуміло, гроші не повинні «лежати», їх потрібно вкладати у справу чи в банк, вони завжди повинні бути в дії, приносити користь, працювати на людину.

Враженнями від семінару поділився Богдан Поляков, студент 1-го курсу спеціальності «Підприємство, торгівля і біржова діяльність»:

«Розмова про гроші завжди цікава. Особливо мене зацікавило те, що у свої 18 років я зможу заробляти певну суму. І заробляти їх інтелектуально. Мені не доведеться працювати на заводі і я не буду використовувати фізичний ресурс. Я хочу заробляти гроші своєю головою, маючи вільний графік. Хочу сказати, що цей тренінг був дуже цікавим, тому що ми розставили всі крапки над «і» і роздивилися ситуацію з усіх боків: як ми вкладаємо гроші і як працюємо на компанію. Тобто я можу вкласти кошти і чекати на результат і працювати там. У цілому, мені сподобалось і я визначив для себе певний момент – це як досвід моєї майбутньої діяльності, коли я стану підприємцем».« Повернутися

Інформаційні партнери