1 і 2 грудня 2017 року старовинний Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича гостинно приймав З’їзд Асоціації юридичних клінік України

Що таке юридична клінічна освіта та яка була мета заходу розповідає декан юридичного факультету
Катерина Павлівна Дацко:


«Сучасні зміни, що відбуваються у системі юридичної освіти, підвищення вимог роботодавців до правників ставить перед вищими навчальними закладами нові завдання. Юридична клінічна освіта є одним із особливих елементів, що забезпечує практичну підготовку юриста. Сутність роботи юридичної клініки полягає у тому, що соціально незахищені верстви населення можуть звернутись до юридичної клініки за наданням безоплатної первинної правової допомоги.

Звернення проходить реєстрацію, студенти під наглядом фахівця та із залученням викладачів, які мають практичний досвід, проводять консультування і надають письмову консультацію з правових питань. Таким чином, формується компетентність з інтерв’ювання та консультування клієнтів з юридичних питань та практичні вміння складання процесуальних документів та аналізу отриманих даних.

Юридична клініка Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» нещодавно оновила свою команду й рішуче рухається вперед в отриманні нових знань, умінь та можливостей.

У цьому році ми подали заявку до вступу до Асоціації юридичних клінік України і отримали запрошення на з’їзд. Розуміючи важливість даного елементу навчання, я особисто взяла участь у цьому заході з метою отримання безцінного як вітчизняного, так і зарубіжного досвіду для удосконалення та підвищення ефективності роботи у юридичній клініці.

За результатами з’їзду наша юридична клініка була прийнята до Асоціації, намічені шляхи співпраці з представниками Міністерства юстиції України у рамках проекту «Я маю право», громадськими приймальнями Української Гельсінкської Спілки з прав людини та оптимізації роботи із Центрами безоплатної правової допомоги, з якими ми вже розпочали плідну сумісну правопросвітницьку роботу».« Повернутися

Інформаційні партнери