24 липня розпочалися фахові вступні випробування на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» та освітній ступінь «Бакалавр». Зараз іде здача фахового випробування зі спеціальності «Облік і оподаткування», «Право», «Підприємство, торгівля та біржова діяльність», «Публічне управління та адміністрування», «Маркетинг».

Сьогодні відбудуться консультації з інших спеціальностей, а завтра, 25 липня – фахове випробування зі спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Міжнародні економічні відносини», «Економіка», «Інженерія програмного забезпечення», «Менеджмент».

Бажаємо успіху!

Анатолій Супрун, відповідальний секретар відбіркової комісії.

Говорять вступники

Суворова Олена Олександрівна:

— Я навчалась у Криворізькому коледжі економіки та управління і закінчила його ще в 2006 році. Планувала кожного року вступати до інституту, і — нарешті! — я вирішила продовжити навчання. Чому обрала «нархоз»? По-перше, я вибирала  спеціальність, майбутню професію, яку тут зможу здобути. По-друге, я  написала заяву на право і на публічне управління, потім подумала і вирішила: все-таки буду вивчати спеціальність «Публічне управління та адміністрування», тому що це дає більші спектри розвитку. Хочу у майбутньому мати перспективи, щоб себе проявити як особисттість.

Кривошонок Ілона Василівна:

— Я закінчила Криворізький медичний коледж у цьому році, але далі пов’язувати своє життя з медициною не хочу, тож вирішила піти навчатися в Криворізький економічний інститут. Обрана мною професія мені до душі. Вона має багато перспектив, де можна працювати, у будь-якій сфері людської діяльності.

…а ще в управлінських структурах, соціальній, екологічній та адміністративній, державній службі  на рівні району, міста, країни. Ця спеціальність дуже перспективна для молодих, самодостатніх, упевнених у собі, креативних молодих людей, які активно розвивають себе і прагнуть поліпшувати наше суспільство, —

додає професор Ганна Іллівна Матукова.« Повернутися

Інформаційні партнери