Цьому передувала велика робота з більшістю шкіл міста

27 вересня проведений синхронний турнір в усіх районах нашого міста. У ньому взяли участь 144 команди з 93 шкіл, а це майже 900 учасників. Для проведення такого турніру підготовлені ведучі в усіх районах, підготовлені питання, оброблені результати і от, нарешті, вибрані учасники міського турніру. Це 13 команд старшокласників і 16 команд молодших школярів. На жаль, усі ці команди не змогли розміститися у приміщенні актового залу навчального корпусу № 3, що на пл. Визволення, 2. Тому молодші школярі змагались у приміщенні Криворізького природничо-наукового ліцею.

Цей турнір має таку особливість, що він іде в залік чемпіонату міста, чемпіонату області та всеукраїнського чемпіонату. Таким чином, можна казати, що наші школярі взяли участь у чемпіонаті України. Підсумки підводяться арбітражним журі Ліги Українських Клубів і тому вони будуть відомі пізніше. Зараз можна лише сказати, що кращі команди у цьому турнірі відповіли на 17 запитань із 30. Треба також враховувати, що це лише 1-й тур турніру, який проводиться у чотири тури. Остаточні підсумки ми будемо мати у лютому 2018 року.

Дуже багато допомогли в організації та проведенні турніру студенти факультету економіки та управління Петрушина Софія, Медяник Тетяна та Олексієв Сергій. Велике їм спасибі!

І.В. Вацуро, президент Клубу інтелектуальних ігор «Інсайт».

 

Говорять учні СШ № 130, 11-класники Даша Черненко,               Віка Мовчан, Вадим Ляшенко
та 10-класник Євгеній Маліченко:

«Коли команда набирає високий бал, стає дуже приємно, а ще більш приємно, коли ми займаємо перше місце. Вірно кажуть, що новачкам таланить, і ми розуміємо, що ми на щось здатні. Це дуже хвилююче, дуже цікаво і пізнавально. Відкриваються приховані резерви розуму. Приємно, коли питання, на яке, здавалось, є абсурдна відповідь, а врешті-решт виходить, що саме воно вірне».« Повернутися

Інформаційні партнери