24.05.2017 року в актовій залі Криворізького економічного інституту вперше відбувся семінар-практикум на тему «Бухгалтерський облік, податкова звітність та перевірки за рецептом 2017 року»

Організаторами виступили професійна газета «Все про бухгалтерський облік» та «УкрСиббанк» за підтримки КЕІ ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Зареєструвалися і взяли участь у роботі практикуму більше 400 фахівців у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування м. Кривого Рогу та районів області.

З вітальним словом звернувся директор Криворізького економічного інституту д.е.н., професор Шайкан А.В., побажав присутнім плідної фахової роботи. Побажала вдалої роботи семінару і заступник директора Центру зайнятості міста Л.В. Шевченко.

Ми працюємо на перспективу, — сказала вона. — І готові надати будь-яку допомогу. На нашому сайті всі бажаючі можуть знайти безліч потрібної інформації. Все в нас у відкритому доступі.

Перед аудиторією виступали:

Мар’яна Кавин –САР, СІРА, АССА DipIFR, IFA-внутрішній аудит, Досвід роботи у сфері податкового консультування, внутрішнього аудиту та ведення практичної бухгалтерії з 1998 року. Директор Академії професійного бухгалтера.

Розкрито основні проблеми та їх вирішення в наступних питаннях:

• зарплата та кадри для бухгалтера;
• податок на прибуток;
• податок з доходів фізичних осіб і військовий збір;
• спрощена система оподаткування: про що слід подбати платнику єдиного податку для зменшення податкових ризиків;
• касова дисципліна на підприємстві – типові порушення, обмін досвідом;
• огляд і коментар до листів контролюючих органів на тему: ПДФО, військовий збір, податок на прибуток, спрощена система оподаткування, порушення трудового законодавства.

Христина Зазуля – САР, IFA-внутрішній аудит, стратегічний менеджмент, фінансовий менеджмент, фінансовий облік, МСФЗ. Практикуючий бухгалтер. Досвід роботи за фахом з 1995 року. Спеціалізація: податки. Партнер Академії професійного бухгалтера.

Розкрито основні проблеми та їх вирішення в наступних питаннях:

• податок на додану вартість. Нові вимоги до податкової накладної;
• адміністрування;
• основи електронного документообігу;
• огляд і коментар до листів контролюючих органів на тему: податок на додану вартість, місцеві податки, адміністрування, касова дисципліна та РРО.

Після закінчення виступів аудиторія звернулася до виступаючих з питаннями практичного характеру щодо змін у податковому та іншому законодавстві.

Матеріал підготувала к.е.н., доцент Тетяна Бондаренко.

Про семінар розповідають:

Куртекова Людмила Анатоліївна, регіональний представник журналу «Все про бухгалтерський облік»: 

 Семінар у Кривому Розі зібрав багато людей, для яких вкрай необхідне таке навчання. Про організацію цього семінару було домовлено з першим заступником директора з науково-педагогічної та навчальної роботи Сергієм Володимировичем Гушком. Він підтримав цю ініціативу, адже тема, яка розглядається на семінарі, дуже актуальна і для фахівців, і для студентів. На семінар було запрошено кафедру бухобліку, декана ОФІТ та інших учасників, пов’язаних із бухгалтерським обліком, податковою звітністю та перевіркою.

Д.П. Волков, в.о. декана факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій КЕІ:

Такий масштабний захід у сфері бухгалтерського обліку проводиться в нашому ВНЗ, мабуть, вперше. Представництво професійної газети «Все про бухгалтерський облік» у Кривому Розі звернулося до адміністрації інституту з ініціативою проведення семінару за участю головних бухгалтерів великих підприємств міста, фахівців у сфері обліку і оподаткування приватних фірм, ФОП та ін. саме в Криворізькому економічному інституті, який є флагманом у підготовці кадрів для бухгалтерської сфери. До організації практикуму долучився «УкрСиббанк». Це єдиний захід, який проведений провідними сертифікованими фахівцями «Західна консалтингова група» в нашому місті.

М.Г. Коваленко, головний бухгалтер БУ-ПАТ «Криворожіндустрбуд»:

Не вперше беру участь у професійних практичних семінарах. Як правило, їх вартість складає до 1000 грн. з особи. Сьогоднішній захід проводиться безкоштовно та ще й в стінах рідного «нархозу», випускником якого я є. Постійно підтримуємо зв’язок з рідною кафедрою обліку і оподаткування, щороку запрошуємо студентів на практику. Такі семінари дозволяють запобігти великій кількості порушень у нашій роботі. Дякуємо організаторам! Все зроблено на високому рівні!

С.В. Данилова, головний бухгалтер КП «Автобаза № 1»:

Для нас, бухгалтерів, діяльність яких залежить від мінливого законодавства – такі заходи як «свіже повітря». Маємо навіть свій професійних рейтинг лекторів-практиків. Сьогоднішні – з найкращих. Представлений дуже цікавий наочний матеріал, слайд-шоу. Особливо важливим є ще й спілкування з колегами, бо не завжди знаєш як вийти зі складного положення. Гадаємо, що такий практикум не останній і саме в Криворізькому економічному інституті, де все для цього найкраще. А більшість із присутніх є випускниками «нархозу».« Повернутися

Інформаційні партнери