Запрошуємо Вас до Криворізького економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на брифінг з нагоди Всесвітнього дня свободи преси та відкриття нової освітньої програми бакалаврського рівня «Міжнародна інформація та журналістика» зі спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

У програмі брифінгу:

  • презентація нового проекту підготовки професійних журналістів для вітчизняних медіа та у сфері сфері міжнародної інформації
  • спілкування з директором КЕІ ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» доктором економічних наук, професором Андрієм Шайканом
  • представлення основних компонентів освітньої програми та змісту медіа-освіти в умовах КЕІ
  • виступи членів проектної групи зі створення освітньої програми «Міжнародна інформація та журналістика», стейкголдерів, провідних викладачів інституту, потенційних роботодавців
  • неформальне спілкування представників інституту та зацікавлених сторін.

До участі у заході запрошуються представники ЗМІ, незалежні журналісти, абітурієнти, які планують здобувати професію журналіста, їх батьки, замовники підготовки фахівців цього профілю.

Брифінг відбудеться у четвер 03 травня 2018 року у приміщенні Криворізького економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за адресою м. Кривий Ріг, вул. Медична, буд. 16.

Початок реєстрації о 15.00 год.
Початок брифінгу о 16.00 год.
Детальна інформація за телефоном ‎0679182614 (Орлов Валентин)

Будемо раді бачити Вас у числі учасників заходу!« Повернутися

Інформаційні партнери