Теплими словами обмінялись студенти і викладачі КЕІ з головою Криворізької регіональної журналістської організації НСЖУ, Заслуженим журналістом України Людмилою Тіміргалєєвою. Багато добрих побажань було висловлено з обох сторін. Не обійшлося і без щирих привітань з боку дирекції з Днем журналіста

Про взаємну допомогу і спільну працю говорили директор КЕІ Андрій Валерійович Шайкан, заступник директора Валентин Валентинович Орлов, заступник декана юридичного факультету Наталія Андріївна Шелудякова, доцент кафедри іноземних та української мов Олена Миколаївна Гончаренко.

— Це та професія, що затягує в свої тенета і не відпускає упродовж усього життя, — таким був меседж розмови. — Люди, причетні до цієї неспокійної, але захоплюючої професії, носять незгасимий вогник у своєму серці. А викладачі, які вкладають цей вогник у серця юних, забезпечують усталені знання студентів-журналістів в освоєнні професії.

Від імені своїх одногрупників виступив першокурсник Владислав Кулєєв, який разом із Людмилою Миколаївною розіграли сценку із можливої життєвої ситуації, коли молодий журналіст приходить на підприємство, щоб взяти інтерв’ю.

— Життя наповнене змістом і його потрібно цінувати щомиті, — сказала Олена Миколаївна Гончаренко у своєму виступі. – Ця енергія змінює світ на краще. Бути журналістом – це велика відповідальність за правдиву інформацію, яку повинні нести журналісти – говорити чесно, напряму, відкрито. Це щоденно першими вступати у бій проти брехні і несправедливості, діяти заради формування громадянського суспільства, щоб із населення створювати націю, бути однодумцями у справі побудови міцної незалежної квітучої України.

Між керівництвом КЕІ і Криворізькою регіональною спілкою журналістів було намічено нові
плани на майбутню співпрацю.« Повернутися

Інформаційні партнери