«Якщо Ви гарний викладач і любите свою роботу, то обов’язково маєте стати Прогресивним прєподом!»

Реалії роботи викладача вимагають великої концентрації на професійному та науковому розвитку, однак цього недостатньо! Суспільство розвивається і впевнено крокує вперед, конкуренція між закладами вищої освіти постійно зростає, а студент і ринок праці ставить перед викладачем нові вимоги!


Платформа Прогресивного Прєпода –
це об’єднання викладачів, учителів, держслужбовців, громадських діячів і студентів, які прагнуть реальних якісних змін в освіті.

 

Training of Trainers (ToT) – це тренінг для викладачів, який знайомить із сучасними практиками організації навчальних занять. На тренінгу розумієш, що сучасний викладач – це викладач-тренер, який стає авторитетом через партнерську роботу та розуміння потреб сучасного студента.

Своїми враженнями від участі у ТоТ поділилась декан юридичного факультету Катерина Дацко:

«21-23 вересня я взяла участь у такому тренінгу. Я вражена енергією та харизмою організаторів, які змогли «прокачати» викладачів і довели, що ми можемо більше. Також я у захваті від активності учасників тренінгу, які, до речі, були досвідчені викладачі кандидати та доктори наук, держслужбовці. Тому всім колегам рекомендую Платформу Прогресивного Прєпода для пошуку натхнення на удосконалення вищої освіти, власних професійних здібностей викладача і налагодження горизонтальної комунікації між викладачами і студентами«.« Повернутися

Інформаційні партнери