Що являє собою студентський простір? Які можливості та сучасні виклики постають перед студенством сьогодні? Що входить до обов’язків студента та ще багато різних цікавих питань розглядалися на лекції «Студентський простір: права,  обов’язки та можливості». Спікером була комунікабельна, розумна,  амбіційна голова ГО «Українська асоціація студентів» Лідія Фесенко.

На лекцію завітали різні представники ЗВО, почерпнули масу корисного, цікавого, дізналися про УАС та «з чим його їдять», провели маленький екскурс по змінам та доповненням до Закону України «Про вищу освіту».

Також,  у рамках студентської ініціативи було запрошено наш «Green power of the university». Хлопці та дівчата розповіли про нинішню екологічну ситуацію у нашому місті,  презентували власні напрацювання та сам екологічний простір іншим ЗВО та на десерт запропонували учасникам лекції зануритися у імпровізоване середовище та зіграти в екологічну гру.
«Дуже приємно,  що всім сподобалася гра. Це дозволило всім зануритися у екологічні проблеми міста,  збагатитися новою інформацією та самим запропонувати вирішення наболілих проблем!» — діляться враженнями члени «Green power of the university».« Повернутися

Інформаційні партнери