На кафедрі іноземних та української мови нещодавно відбувся семінар-тренінг з методики викладання іноземних мов. Проводила його Мелісандра Леонардос, волонтер Корпусу Миру США в Україні

Розповідає про цей захід доцент кафедри іноземних та української мови Ольга Григорівна Братанич:

«На тренінгу були присутні всі викладачі кафедри іноземних та української мов. Цей семінар-тренінг поділявся на дві частини: спочатку це була теоретична частина з передових методик викладання англійської мови, а потім це був справжній тренінг. Викладачі виступали в ролі студентів, виконували різні вправи, грали в ігри і спілкувалися всі тільки англійською мовою.

Завершився наш тренінг чаюванням у дружньому колі, де продовжували ми говорити англійською мовою. Тобто, це був тренінг не тільки з методики викладання англійської мови, а й тренінг-практикум. Викладачі мали можливість попрактикуватися у спілкуванні з носієм англійської мови.

Проводився тренінг із використанням сучасних інтернет-технологій, обладнання, проектора, екрана, комп’ютера, звукових колонок.

Я вважаю, те, що робить Мелісандра для студентів, – це важливо, але надважливо те, що з її допомогою зростає рівень мовленнєвих навичок самих викладачів. Це наша професія, у свій час ми всі навчались в університетах, вивчали англійську, але ось таке живе спілкування — ця жива розмовна мова — дуже допомагає ще краще знати й володіти англійською.

Тепло, по-домашньому пройшов цей захід і ми отримали від нього велике задоволення».« Повернутися

Інформаційні партнери